www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Slikta attieksme un bezjēdzīga runāšana

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Slikta attieksme un bezjēdzīga runāšana

Sveiki, vai tas ir normāli, ka izsaucot neatliekamo medicīnisko palīdzību ar cerībām sagaidām kaut kādu palīdzību no mediķu puses, bet pretī dabūjam cūcisku attieksmi, nesaprotamas politiskas atbildes un nekādu ieteikumu, lai kaut kā novērstu sāpes / slikto pašsajūtu. Mediķe vienkārši stāvēja un sajūta bija tāda, ka neklausās, ko teicu. Vienkārši sāka stāstīt par savām problēmām un piebilst, ka viss ir kārtībā un nav miršanas stadija, kā arī sāka runāt par naudas trūkumu medicīnā. Utt. Vai tiešām viss ko tagad var sagaidīt ir cūciska attieksme un bezjēdzīga atbildes?

J

WТF 18.08.2018

Cūciski ir izsaukt neatkiekamo medicīnisko palīdzību dēļ caurejas

A Akngag 20.08.2018

Vai ir gajusi runa par caureju? Kkads stulbums

Pacco_al 19.08.2018

Re kā sanāk, runājās - slikti, nebūtu runājusies, atkal būtu slikti, tad teiktu, ka nekontaktē un ir neatsaucīga. Var būt vajag sastādīt nomierinošo stāstu katalogu ātrajai neatliekamajai med. palīdzībai. Lai stāsta saskanā ar apstiprinātu sarakstu, tad nu gan nebūs ko pārmest, jo viss bija saskanā ar Ministru kabineta apstiprinātajiem noteikumiem.

C Camila 02.10.2018

Jelgavas dzemdibu nodalu ja vel arsti it normali medmasi ne visi dzemdibu nodala it tada medmasa Oksana Kuvaldina loti patik aprunat pacientus sastastit visadas baumas izdomat ka vinja ir kaukada radiniece,es varu pateikt tikaj to ka tas nau normali par Oksanu Kuvaldinu es jau dzirdu ne pirmo rejzi,tadiem darbiniekiem jastrada tirgu es zinu ka citos slimnicas par to ka tu apruna pacientus atlajz no darba.