Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Serviss apkalpošanas

Pie arsta ir nozīmēts 9:00 Darba laiks anesteizelogam ir no 9-10 Sežu jau no 8:30, pl:11:10 vēl ārsts nav ieradies savā darba vietā. Tā ir necieņa pret pacientu. Man ir citas darīšanas, ko nedrīkst kavēt. Kā lūdzu šajā situācija rīkoties, nav pat kam pasūdzēties, reģistratūrā saka tikai gaidiet.

22.10.2019

Za

Tu Turkey901 22.10.2019

Cik pacienti ar nokavētu pierakstu sēž Jums līdzās, kādi 10?
Ar kolektīvo iesniegumu jāvēršas veselības inspekcijā!

La Lailailai 22.10.2019

Un ko veselības inspekcija izdarīs? Atradīs un aizsūtīs anesteziologu uz Jelgavas slimnīcu?
Ja nopietni - tad jācer beidzot arī pacients saprot, ko nozīmē fizisks medicīnas darbinieku trūkums.

Saivii 22.10.2019

Ja reiz mediciinas darbinieku truukums, tad arii darba laikus ir jaasakarto atbilstoshi. Cilveekiem nav jaateeree savs laiks sezhot un gaidot kkas nemaz nav paredzeets... Taa ir njirgaashanaas.

Tu Turkey901 22.10.2019

Veselības inspekcija uzsāks administratīvo lietvedību, resorisko pārbaudi, disciplinārlietu.

davfreim 22.10.2019

Saivii, nu tad neej pie ārsta, āa pag tomēr tā nesanāk. Nevaru sagaidīt ko darīs visi tie, kas gānās, ka jāgaida, kad vnk nebūs ko gaidīt...
Neredzu, ka šie gaidītāji ietu protestēt ielās par normālu atalgojumu medicīnas personālam, kas daļēji risinātu jau tā kritisko personāla trūkumu, nē vainīgs vienīgais palikušais ārsts, nevis pati tauta, kas med personālu negriba uzturēt, bet ārstēties grib.

La Lailailai 22.10.2019

Nu tā vairs nav pretenzija anesteziologam. Pie tam pastāv iespēja, ka brīdi kamēr nīgrs pacients sēd koridorī ar savu plānveida sūdzību, tas pats anesteziologs ir operāciju zāle,’kur operē akūtu pacientu vai veic reanimācijas pasākumus.

La Lailailai 22.10.2019

Anesteziologam ir neprognozējams darba laiks. Patreiz vienīgā problēma, ko saskatu-nav informēti pacienti, lai nāk citā laikā vai citu dienu. Bet tikpat labi var būt, ka anesteziologs aizskrējis uz zāli (Kāds mirst?) neinformējot par to reģistratūras personālu

Ot Otis 22.10.2019

e-veselība strādā uz urrā, ne ? :D
Kaut kā nav pat izprotams tās sistēmas pamatdarbības virzieni. Starp speciālistie daudzbrīd saziņa esot nulle. Ja vēl sanāk situācija starp vairākām medicīnas iestādēm, tad pat neceri, ka tur notiks kāda informācijas apmaiņa par pacientu, lai arī iestādes izmanto to vienu kopējo e-veselības sistēmu. Pašam personīga pieredze par šo bija pēc auto avārijas, kad papildus vēl tajā visā jāiekļauj apdrošinātājs, tad liekās ,ka no tās sistēmas sāks dūmi kūpēt no pārslodzes. Precīzāk - pat koma guļot tev būs gatavi pateikt, ka ejiet pie tā un tā daktera. Katra poliklinika bliež savu biznesu - sak, tev rentgeni,analīzes utt utjp veikti citā medicīnas iestādē.. taisi vēlreiz, enko nezinam. Pag, bet kam tad tas E-veseliba un datamed vai kā tur ir domāts ? Vai tad ne saziņai starp speciālistiem un lai nav ar visādām lapelēm jāskraida un jāveic liekas ,atkārtotas procedūras, jo vienreiz jau slēdziens ir noteikt? :D

Es tā padalījos ar šo te interesanto paradoksu, kas , ja būtu līdz galam sakārtots, tad nebūtu manas iepriekš minētās problēmas tā nebūtu arī cita veida komunikāciju problēmas arī ar pašiem pacientiem. Tomēr 21. gs.

Je jennifer1 22.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības ([email protected])) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, ieskaitot īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolu diplomātus un citus produktus daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.