LV RU

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Serviss apkalpošanas

Pie arsta ir nozīmēts 9:00 Darba laiks anesteizelogam ir no 9-10 Sežu jau no 8:30, pl:11:10 vēl ārsts nav ieradies savā darba vietā. Tā ir necieņa pret pacientu. Man ir citas darīšanas, ko nedrīkst kavēt. Kā lūdzu šajā situācija rīkoties, nav pat kam pasūdzēties, reģistratūrā saka tikai gaidiet.

22.10.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Komentāri (8)

T Turkey901 22.10.2019

Cik pacienti ar nokavētu pierakstu sēž Jums līdzās, kādi 10?
Ar kolektīvo iesniegumu jāvēršas veselības inspekcijā!

L Lailailai 22.10.2019

Un ko veselības inspekcija izdarīs? Atradīs un aizsūtīs anesteziologu uz Jelgavas slimnīcu?
Ja nopietni - tad jācer beidzot arī pacients saprot, ko nozīmē fizisks medicīnas darbinieku trūkums.

Saivii 22.10.2019

Ja reiz mediciinas darbinieku truukums, tad arii darba laikus ir jaasakarto atbilstoshi. Cilveekiem nav jaateeree savs laiks sezhot un gaidot kkas nemaz nav paredzeets... Taa ir njirgaashanaas.

T Turkey901 22.10.2019

Veselības inspekcija uzsāks administratīvo lietvedību, resorisko pārbaudi, disciplinārlietu.

davfreim 22.10.2019

Saivii, nu tad neej pie ārsta, āa pag tomēr tā nesanāk. Nevaru sagaidīt ko darīs visi tie, kas gānās, ka jāgaida, kad vnk nebūs ko gaidīt...
Neredzu, ka šie gaidītāji ietu protestēt ielās par normālu atalgojumu medicīnas personālam, kas daļēji risinātu jau tā kritisko personāla trūkumu, nē vainīgs vienīgais palikušais ārsts, nevis pati tauta, kas med personālu negriba uzturēt, bet ārstēties grib.

L Lailailai 22.10.2019

Nu tā vairs nav pretenzija anesteziologam. Pie tam pastāv iespēja, ka brīdi kamēr nīgrs pacients sēd koridorī ar savu plānveida sūdzību, tas pats anesteziologs ir operāciju zāle,’kur operē akūtu pacientu vai veic reanimācijas pasākumus.

L Lailailai 22.10.2019

Anesteziologam ir neprognozējams darba laiks. Patreiz vienīgā problēma, ko saskatu-nav informēti pacienti, lai nāk citā laikā vai citu dienu. Bet tikpat labi var būt, ka anesteziologs aizskrējis uz zāli (Kāds mirst?) neinformējot par to reģistratūras personālu

O Otis 22.10.2019

e-veselība strādā uz urrā, ne ? :D
Kaut kā nav pat izprotams tās sistēmas pamatdarbības virzieni. Starp speciālistie daudzbrīd saziņa esot nulle. Ja vēl sanāk situācija starp vairākām medicīnas iestādēm, tad pat neceri, ka tur notiks kāda informācijas apmaiņa par pacientu, lai arī iestādes izmanto to vienu kopējo e-veselības sistēmu. Pašam personīga pieredze par šo bija pēc auto avārijas, kad papildus vēl tajā visā jāiekļauj apdrošinātājs, tad liekās ,ka no tās sistēmas sāks dūmi kūpēt no pārslodzes. Precīzāk - pat koma guļot tev būs gatavi pateikt, ka ejiet pie tā un tā daktera. Katra poliklinika bliež savu biznesu - sak, tev rentgeni,analīzes utt utjp veikti citā medicīnas iestādē.. taisi vēlreiz, enko nezinam. Pag, bet kam tad tas E-veseliba un datamed vai kā tur ir domāts ? Vai tad ne saziņai starp speciālistiem un lai nav ar visādām lapelēm jāskraida un jāveic liekas ,atkārtotas procedūras, jo vienreiz jau slēdziens ir noteikt? :D

Es tā padalījos ar šo te interesanto paradoksu, kas , ja būtu līdz galam sakārtots, tad nebūtu manas iepriekš minētās problēmas tā nebūtu arī cita veida komunikāciju problēmas arī ar pašiem pacientiem. Tomēr 21. gs.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes