www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Palīdzības nesniegšana

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Palīdzības nesniegšana

Zvanu neatliekamajai palīdzībai un lūdzu sniegt palīdzību, ļoti sliktas pašsajūtas dēļ, man atbild ka viņi neesot bezmaksas taksis un netaisoties braukt, lai vienkārši dzeru daudz šķidrumu un lietoju paracetamolu vai ibumetinu.
Citu reizi kad zvanīju man bija ļoti stipras sāpes vēderā, mani aizveda uz slimnīcu pateica ka ir aizdomas uz apendicītu un ir jāveic operācija, ķirurgs mani apskatīja un pateica ka man operāciju netaisīs, lai mani ved uz Rīgu. Rīga man tajā pašā naktī veica operāciju.
Vel bija gadījums kad man bija deguna dobuma iekaisums un man bija aizpampusi acs un ļoti stipri sāpēja galva, zvanot neatliekamai palīdzībai, man pateica ka viņi neko nevarot izdarīt, lai iedzeru ibumetinu. Aizbraucot uz Rīgu mani uzreiz ielika slimnīcā un sniedza palīdzību.
Neredzu jēgu no ārstiem Jelgavā, ja viņi pat nevar sniegt palīdzību tam kam tiešām to vajag, liek ārstēties ar ibumetinu un paracetamolu.

05.01.2023

D Don93 05.01.2023

Pir.ajā un trešajā gadījumā jums nesniedza palīdzību NMPD brigāde, nevis slimnīca. Slimnīcai ar to nekāds sakars nav.
Ja runājot par NMPD darbību, tad jūs nopietni domājat, ka jūsu sāpes deguna domubā un aizpamusi acs ir indikācija saukt ātro, kuri tajā laikā varētu braukt uz kādu insulta/infarkta/smagas traumas izsaukumu, kur svarīga katra minūte?

R RXX 06.01.2023

Samanta, tu esi pilnīgs atsaldenis. Nezināji, ka slimnīcā var iestāties, nezvanot NMPD? Laikam arī nezināji, ka mazajās slimnīcās var nebūt pieejami noteikti speciālisti? Un galvenais- laikam nezināji arī to, ka ātrajiem zvana, ja līdz nāvei šķir minūtes, nevis uz pohām ar “sliktu pašsajūtu”… 🤦‍♂️