www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Palīdzības nesniegšana

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Palīdzības nesniegšana

Zvanu neatliekamajai palīdzībai un lūdzu sniegt palīdzību, ļoti sliktas pašsajūtas dēļ, man atbild ka viņi neesot bezmaksas taksis un netaisoties braukt, lai vienkārši dzeru daudz šķidrumu un lietoju paracetamolu vai ibumetinu.
Citu reizi kad zvanīju man bija ļoti stipras sāpes vēderā, mani aizveda uz slimnīcu pateica ka ir aizdomas uz apendicītu un ir jāveic operācija, ķirurgs mani apskatīja un pateica ka man operāciju netaisīs, lai mani ved uz Rīgu. Rīga man tajā pašā naktī veica operāciju.
Vel bija gadījums kad man bija deguna dobuma iekaisums un man bija aizpampusi acs un ļoti stipri sāpēja galva, zvanot neatliekamai palīdzībai, man pateica ka viņi neko nevarot izdarīt, lai iedzeru ibumetinu. Aizbraucot uz Rīgu mani uzreiz ielika slimnīcā un sniedza palīdzību.
Neredzu jēgu no ārstiem Jelgavā, ja viņi pat nevar sniegt palīdzību tam kam tiešām to vajag, liek ārstēties ar ibumetinu un paracetamolu.

05.01.2023

D Don93 05.01.2023

Pir.ajā un trešajā gadījumā jums nesniedza palīdzību NMPD brigāde, nevis slimnīca. Slimnīcai ar to nekāds sakars nav.
Ja runājot par NMPD darbību, tad jūs nopietni domājat, ka jūsu sāpes deguna domubā un aizpamusi acs ir indikācija saukt ātro, kuri tajā laikā varētu braukt uz kādu insulta/infarkta/smagas traumas izsaukumu, kur svarīga katra minūte?

S Samanta Eva 09.02.2023

Jā es domāju ka tas ir iemesls kādēļ saukt neatliekamo palīdzību, ja man nav transports vai es dēļ sliktās pašsajūtas nevaru pati nokļūt uz slimnīcu. Tātad lai man kāds sniegtu palīdzību man ir jāsagaida kad es miršu? Tas ir absurds

D Don93 09.02.2023

Ja nav transporta, lai aizbrauktu uz slimnīcu, tad jāizmanto taxi vai sabiedriskais. Iepriekš aprakstīti gadījumi NAV akūti. Ja Jums ir šaubas, tad var sākumā jāsazinās ar ģimenes ārstu/caur ģimenes ārsta konsultatīvo telefonu. Iespējams, ka jūsu dēļ varētu būtu apdraudēta dzīvība cilvēkam, kam palīdzība ir reāli vajadzīga. Aicinu iepazīties ar NMPD darbības principu un izsaukumu prioritātēm. Vairākas vēl labākas attīstītas valstīs par tādiem izsaukumiem daudz biežās izraksta sodu (sāpes deguna dobumā, aizpampusi acs).

R RXX 06.01.2023

Samanta, tu esi pilnīgs atsaldenis. Nezināji, ka slimnīcā var iestāties, nezvanot NMPD? Laikam arī nezināji, ka mazajās slimnīcās var nebūt pieejami noteikti speciālisti? Un galvenais- laikam nezināji arī to, ka ātrajiem zvana, ja līdz nāvei šķir minūtes, nevis uz pohām ar “sliktu pašsajūtu”… 🤦‍♂️

S Samanta Eva 09.02.2023

Nepieklājīgais cilvēk, slimnīca ir lai sniegtu palīdzību. Un ja nav transporta kā tikt uz slimnīcu zvana neatliekamai palīdzībai. Šajos piemēros nebija nekāda sakara ar pohām, nesaprotu kā deguna Dobuma iekaisums ir saistīts ar pohām.

R RXX 10.02.2023

Kopš kura laika ātrā palīdzība ir taksis? Tev bija deguna iekaisums un aizpampusi acs, tavā izpratnē tā ir neatliekama palīdzība? Man reāli interesē tavs domu gājiens. Ja es sasitīšu pirkstiņu, bet man nebūs kā tikt līdz slimnīcai, vai arī tad ātrajiem būs mani jāved, hmm?