LV RU

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Nekompetents ārsts

Sestdien 05.08.2017.Manu tēvu NMP aizveda no dzīvesvietas Dobelē uz Jelgavas pilsētas slimnīcu. Pēc nepilnas stundas kopš aizvešanas man zvana "ļoti" kompetents ārsts, pieļauju,kad Dr.Bērziņa, jo pēc balss atpazinu viņu,kopš 2014.gada saskarsmes,kur toreiz jau man apgalvoja aplamības par mana tēva veselību. Viņa, šai sestdienā man prasa kamdēļ esmu savu tēvu aizvedusi uz viņas nodaļu, jo redziet tur ir neiroloğijas nodaļa, kas ir paredzēta slimniekiem pēc insultiem u.c. neiroloğiskām saslimšanām. Es atbildēju,kad ne es viņu esmu vedusi, bet gan NMP, kas tomēr ir cilvēki,kas zina,ko dara.
Tad nejauši pārtrūka telefona saruna, es momentāli atzvanu, viņa man saka tādā neapmierinātā tonī,kad nu laaaaaabi, uztaisīšu viņam kompjūteri.
Tai sestdienā vairs ne ziņas, svētdienā arīdzan, pati negribēju svētdienas dienā traucēt nevienu,tad nu ņēmu un zvanīju pirmdienā, kur šoreiz ārsts bija vīrietis, kurš man paziņo,ka mana tēvam ir pilnīgs labās puses insults.
Lieki teikt,kad tai brīdī noriju lielu,smagu kamolu un paliku ļoti pārsteigta.
Mīļā daktere,ja riebjas savs darbs,tad ejiet, dariet ko citu, ar tādu nekompetenci ielas variet iet slaucīt!

K

Komentāri (9)

K Kautkata 10.08.2017

Pazīstama situācija ☺

C critical thinker 10.08.2017

kārtējā persona, kas komentārā piekrīt sev

TasEsLV 10.08.2017

Viss labākās sūdzības ir kur persona ,kas sūdzās piekrīt paši sev. Dodu 10/10.

P.s Mainat nikus ,ja jau tik ļoti gribas veidot nepatiesas piekrišanas savai sudzībai.

A Anamidean 10.08.2017

Dr Bērziņai jau sen nav nekādas morāles, man bija asisn izpludums smadzees,ko šajā slimnīcā tā arī neatklāja, viņa uz manis kliedza,lai beidzu telot un staigajot,jo pārvietojos ratiņkrēslā. ceru,ka vismaz Bērziņai savu karmas podu nāksies tukšot pēc pilnas programmas. un viņa šajā iestādē nav vienīgā tāda

K Kautkata 10.08.2017

Tas vēl kā izrādās man bija pupu mizas,ko te rakstīju. Šodien aizbraucu uz nodaļu, jo tikai šodien bija iespēja dabūt transportu. Aizeju uz nodaļu un tur opaaaa pavisam cits cilvēks ar tādu pašu uzvārdu kā manam tētim. Eju uz māsu posteni prasu,kur ir mans tēvs. Uz ko man atbild,kad te viņa nav, es saku, bet sestdien bija, uz ko man atbild,kad sestdiena ir pagājusi,lai ejot uz uzņemšanas nodaļu painteresēties. Protams,uzreiz aizskrienunuz turieni un arī tur man atbild,kad nezin un tad es uzsprāgu, šitā bļāvusi es nebiju sen, līdz beigās,kad jau draudēju ar veselības ministriju un bes tabu, ejot prom man skrien pakaļ darbiniece un saka,kad paskatījusies un viņš ir nogādāts pavisam citā ārstniecības iestādē. Super,kad kāds paziņoja par to jau man 6dien. Murgs, apkārtējie saka,lai sūdzos bez tabu, nezinu, domāju...

C critical thinker 10.08.2017

beidz murgot. šādas lietas ziņo kaut kādai ārstu uzraudzības komisijai (ja Tu nemurgo), nevis bez tabu. neatceros, meklē pati gūglē.

S sensor 10.08.2017

Pat savam ļaunākajam ienaidniekam neieteiktu insulta gadījumā nokļūt Jelgavas slimnīcā. Dievs mans liecinieks es zinu ko saku.

K Kautkata 13.08.2017

Tas bija nejauši saspaidīts, paralēli sarakstoties ar cilvēku messenger. Nekas augstāk minētais nav izdomājums ☺

K Kautkata 13.08.2017

Neviens neko nemurgo, lai nu Dievs dod,kad jums šāda situācija negadas! Tie gudrie komentētāji vispār fenomens ????

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes