www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Miruša cilvēka apzagšana

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Miruša cilvēka apzagšana

Mans tēvs atradās Jelgavas slimnīcā ķirurģijas nodaļā kur arī 8.01.2021 nomira atvedot viņa mantas mājās Melnā maisā mana mamma šoka stāvoklī nepārbaudīja slimnīcā vai visu atdevuši. Skatījos mantas mājās konstatēju ka nav vīriešu pleca Somiņa, kur atradās naudas maks (makā bija nauda, id karte, balta apdrošināšanas karte) telefons, telefona lādētājs un austiņas. Zvanījām uz nodaļu sākumā gribēja iestāstīt ka viss tika atdots kad pateicām zvanīsim policijai meklēja itkā zvanīja ka esot citā palātā pacientam divas Somiņas līdzīgas solīja bildi atsūtīt vai ir īstā nesaņēmām bildi un uz zvaniem vairs neatbildēja. Nākošajā dienā braucām uz Jelgavu pa ceļam saņemu zvanu ka Somiņa atrasta viņa palātā zem viņa skapīša, bet tukša naudas makā nebija, telefons arī nē. Paši viņi izsauca policiju kur uzrakstījām iesniegumu par zādzību. Rakstot iesniegumu atkal saņemu zvanu no nodaļas virsmāsas kura paziņo ka sanitāre telefonu esot ielikusi viņa mugursomā kur viņa nebij. Tagad kā lai vispār uzticas slimnīcām kur pat nav kauna apzagt tikko mirušu cilvēku tur strādā necilvēki kauns kauns un vēlreiz kauns. Pat par cilvēkiem grūti tādus nosaukt. Policija teica tur tāds gadījums nav pirmais tāds.

09.01.2021

V vitols 09.01.2021

Pacients iestājās Rīgas psihuškā 7 gadi atpakaļ Tvaika ielā un tur tā pate situācija bija.Tikai pateicoties tuvinieka uzstājībai naudu atguva.