Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Ķirurģijas nodaļa

Pirms 2 dienām mani atveda uz slimnīcu ar ļoti lielām vēdera sāpēm,uztaisīja analīzes,rentgenu un ultrasonogrāfiju. Pateica ka man ir apsaldētas nieres un būs jāguļ slimnīcā.Atveda mani uz ķirurģijas nodaļu un viss ko dara ir 1x dienā pieliek sistēmu un pretsāpju zāles,tad kad es to lūdzu.Zvanīju vecākiem un teicu lai brauc un noskaidro visu situāciju,un viss ko mans ārstējošais ārsts pateica,ka es tikai simulēju un noplātīja rokas,ka neko nav atradis. Gājām pie virsārstes,lai noskaidrotu situāciju.Pēc virsārstes apmeklējuma pēkšņi savajadzējās asins analīzes un antibiotikas ielaist un tad arī atnāca cits ārsts,kas specializējies urīnceļos un tādā garā. viņš man normāli izskaidroja,ka man ir iekaisuši urīnceļi un ir atrastas smiltis,bet to visu var ārstēt mājās,un rīt mani izrakstīs.
Cik es noprotu,kamēr neviens neuzbāžas ar savu veselību un problēmām,tikmēr arī ārstam ir vienalga.
Un viss ko dara ārsts atnāk pačamda vēderu un aiziet.Sūdzējos par sāpēm kad ievelku elpu un viņš noteica "nu tad neelpo".
par medmāsiņām un sanitārēm sūdzēties gan nevar.