Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Garderobiste

Šodien, 20. 10. Nepatīkamu vizīti slimnīcā padarīja tur "strādājošā" garderobiste. Tā kā pa slimnīcas telpām ar virsdrēbēm staigāt nevar un tas ir tikai normāli, tad gaidīju garderobisti, kuras tur nebija. Ok, visiem var kas notikt, varbūt aizgāja uz wc. Bet nogaidīju apaļas 10 minūtes un viņa tā arī neparādījās. Viņa tur nebija arī kad gāju iekšā, tātad viņa bija prom vismaz 15 minūtes. Tā kā man nav laika stāvēt un truli gaidīt, tad gāju iekšā ar visu mēteli, pa ceļa garām gāja kāda daktere, kura aizrādīja, ka vai es nesaprotot, ka drēbes jāatstāj lejā. Es viņai tā arī norādīju, ka saprotu, bet nav jau kam atstāt!!! Ļoti nepatīkama daktere un saruna!!! Cik ilgi man bija jāgaida??? Sakiet lūdzu??? Sanāk, ka dabūju aizrādījumu dēļ darba pienākumus neveicošas garderobistes!!! Kura pie tam iztērēja manu laiku jo es uz to kundzīti stāvēju un gaidīju!!! Nebūtu man bijis jāsteidzas atpakaļ uz darbu, es būtu tādu skandālu sataisījusi, ka viņa turpmāk kā štiks tai garderobē sēdētu!!! Un arī nepieklājīgās dakteres vārdu uzvārdu būtu uzzinājusi un pa taisno pie direktora aizgājusi un ja nepieciešams arī vēl citur!!! Riebīgs serviss!!!