Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Covid 19 palātas

Savu meitiņu sagaidīju Jelgavas dzemdību nodaļā, par dzemdībām un aprūpi nav nekādu sūdzību, bet gan par sarunām kas jādzird esot covid 19 izolātorā. Iestājoties man tests uzrādīja pozitīvu kaut tikko biju izslimojusi un simptomu vairs nebija. Protams, mūs ar meitu ielika covid izolatora. Par to nav iebildumu, bet man nebūtu jādzird ka māsiņas un dakteri negrib nākt, jo nevēlas ģērbties vai tādas replikas nievājošā balsī kā "atkal kovidnieks" vai "apnicis ģērbties" "kurš čakarēsies un ies pie tām kovidniecēm"! Saprotams ka viss ir jāievēro, bet man tas nav jādzird... Runājiet savā istabā bet ne jau pie palātas durvīm!

06.04.2022

L Ligitagita 06.04.2022

Tā ir Jelgavas slimnīca, ko citu tur gaidīt. Man pat nepietiek ar šo mazo lauciņu, lai pastāstītu par to, kādu attieksmi esmu tur saņēmusi. Īsāk sakot, kā pret suni tur izturās un vēl sliktāk.

S SIA "Jelgavas pilsētas slimnīca" Pārstāvja atbilde 11.04.2022

Paldies par Jūsu atgriezenisko saiti! Mums ir ļoti svarīgs mūsu pacientu viedoklis un mēs katru kritiku uztveram kā iespēju uzlabojumiem!
Esam veikuši pārrunas ar personālu par savstarpējās saskarsmes kultūru. Atvainojamies par mūsu darbinieku izteicieniem!