Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Ārstu nekompetence

2022. Gada 11. Janvārī krītot uz ielas, salauzu roku. Palīdzību man sniedza Jelgavas slimnīcā. Diagnozi un veiktās darbības skatīt pievienotajos dokumentos. Saskaņā ar ieteikumu 18. Janvārī biju uz vizīti slimnīcā pie ārstes v. Lomanovskas. Tika veikts rentgena uzņēmums. Lai gan izteicu bažas, ka ieģipsējums man liekas šķībs, ārste mani nomierināja, ka neliels izliekums mani netraucēšot. 14. Februārī atkārtotā vizītē pie v. Lomanovskas ģipsis tika noņemts. Roka skaidri saskatāmi bija šķība. V. Lomanovska atkārtoti man apgalvoja, ka tas mani netraucēšot. Konsultācijā pie traumatologa Zemgales Veselības centrā man izskaidroja, ka situācija ir drūma - pilnīgi veselu roku man var nodrošināt tikai nopietna operācija, bet arī tai neesot simtprocentīgas garantijas. Sākotnējā ārstēšanā esot pieļautas kļūdas, jo ārsti nav redzējuši to, kas viņiem būtu bijis jāredz. Šobrīd man roka joprojām ir sapampusi, tā ir šķība, kustināšana rada sāpes. Esmu pieteikusies pie rehabilitologa, bet vairs jau neceru, ka tas ko līdzēs.

Dace Baltruma, personas kods 140944-10016
telefons 29490081,