www.sudzibas.lv Jelgavas pilsētas slimnīca Aprunāja mani un stāstīja neticamas

Jelgavas Pilsētas Slimnīca - Aprunāja mani un stāstīja neticamas

Dzemdību nodala strāda Oksana Kuvaldina medmāsa ne pirmo reizi dzidēju par viņu ka viņa apruna pacientus un stāsta visādas bauma, negribejas ticiet bet tomēr es pati dzirdēju to ka Oksana Kuvaldina aprunāja mani un stāstīja neticamas baumas es biju šoka par to es biju tik priecīga ka es dzemdēju Jelgavas dzemdību nodala ārsti normāli apkalpošana ari ir laba medmāsas ari normālie bet tomēr es kļūdījos atnāca Oksana Kuvaldina un te es saprotu tos mamiņus kurie man sūdzējās uz viju, es ļoti labi zinu ka aprunāt un runat baumas par pacientim nedrīkst par to var izlidot no darba bet man tāda sajuta ka nodaļas vaditāja ir vienalga.

Ca

Cr critical thinker 02.10.2018

brīnišķais pīļu dīķis provinciālais... kamēr kādai šādai neierosinās lietu ar reālu sodu par personas datu un ārstniecības u.c. noteikumu un likumu pārkāpumu, tas nemainīsies.

Ma macbeton 03.10.2018

Pēc teksta redzu ka tādām dzemdēt vajadzētu aizliegt. Nespēj pāris vārdus uzrakstīt pareizi.
Kāds daunis tas bērns tiks audzināts?