Jelgavas pilsētas autobuss - Šofera attieksme

Kā jau katru rītu, tā arī 26.10 devos kārtējās dienas gaitās uz darbu. Pirms dodos uz autobusu vienmēr saskaitu precīzi 50 sant., lai vēl pieturā pa tumsu nav "jārakņājās" pa maku. Tā nu saskaitu naudu un vēl iedodu savam dzīvesbiedram pārskaitīt, jo 20 sant. bija tā saucamajos "melnajos", pārējie 30 sant. bija divdesmitnieks un desmitnieks. Tā nu nauda saskaitīta un dodos uz pieturu. Nāk jau autobuss (Tušķi - Ozolnieku vidusskola) - kāpju iekšā nolieku naudiņu - šoferis ar neko, man rokās biļeti neiedod un dodos vienā mierā ieņemt savu pasažiera vietu. Kad visi transportā sakāpuši, šoferis pārlaiž naidīgu acu skatienu visiem pasažieriem un ierauga mani un saka, lai es pie viņa pieeju, nu es neko, pieeju ar, zinādama, ka viss kārtībā. Šoferis man saka, ka tajā kaudzītē ko nobēru nav 50.sant., bet es skatos, ka tajā kaudzītē nav divdesmitnieka. Tā nu viņš man apgalvo, ka esmu krāpniece un lai tagad maksāju. Es vēl mēģinu taisnoties, ka biju gan visu samaksājusi un, ka tajā kaudzītē vajadzēja būt vēl divdesmitniekam gabalā. Bet es jau nevaru pierādīt, ka esmu samaksājusi pilnu summu. Nu tā, lai nebūtu kašķa arī piemaksāju tos 20 sant. Vēlāk gan domāju, ka varbūt vajadzēja mēģināt pierādīt savu taisnību.
Mācība turpmākajām reizēm - ja dodu naudu, tad arī šoferim jāpasaka, lai izskaita naudu un iedod biļeti.

E es 26.10.2011

Paarbaudiet naudu neattejot no kases. Laikam tumsaa padirsi tos 20 sant.

ž žanete 26.10.2011

Pilnīgi reāli ir tas, ka viņš tos 20 sant. kabatā iebāza, jo viņam jāizsniedz biļete un jāpārskaita nauda Jūsu acu priekšā.