www.sudzibas.lv Jelgavas Pašvaldības Policija Slinkums, nevērība, neapsekošana

Jelgavas Pašvaldības Policija - Slinkums, nevērība, neapsekošana

Uz ko skatās pašvaldības policija, regulāri ka gājējs redzu pārkāpumus ka auto Jelgava Raiņa iela Mātera iela kur skolas laukums kur auto var novietot 2h ar skolas atļaujam, ir divi varianti vai nu nav vispār atļaujās, vai stāvlaukums novietots auto ar Jelgavas poliklīnikas caurlaidi? Kāda sakara, kādēļ netiek sodīti vadītāji, automašīnās stav 24h kaut zīme horada 2h.. Mani pašu pirms gadiem ka vienīgo un pirmo pārkāpumu uzlika uzreiz sodu knaoi atejot no sava auto, kaut nebij iepriekš sodu varēji ka sakarīgi likumsargi pirmo reiz brīdināt vai veikt pārrunās nevis sodīt! Kur paliek fraze mēs strādāja. Jūsu laba? Regulāri ir acim redzami pārkāpumi.
Kā arī saimnirki ganību 41, Jelgava veic remot darbus, kur patvaļīgi aizber grāvi ar zemi pilnībā ciet, kas nepieder viniem bet ir valsts kopipšums..
Tai pat iela noverot ir uzstādīta darbības zīme ka ir ātruma ierobežojums 30km/h vai kaut viena patruļa ir tur pavērojusi ka neviens to zīmi neievēto un brauz uz 50km-70km.. Kāda jēga zīmei.

Un šos pārkāpumus varētu turpināt.

R

P PatiesiibasMeka 17.10.2022