Jelgavas Pašvaldības Policija - Darba izpilde.

Tiek izsaukta policija uz kaimiņu, kurš dzērumā sit savai sievietei. Savienojoties ar pašvaldības policiju un izskaidrojot situāciju, policijas darbinieks pasaka "Mēs atbrauksim, kad būsim brīvi" uz ko es atbildēju "Kad Jūs būsiet brīvi, viņa jau būs mirusi un Jūs varēsiet braukt apskatīt viņas līķi" - 5 minūšu laikā viņi jau bija klāt.
Rodas jautājums - par ko mūsu policija pelna naudu? Par izrakstītiem papīrīšiem? Kāda bija viņu darbība, lai risinātu šo situāciju? Kāda jēga vispār ir no policijas, ja viņa nevar pasargāt iedzīvotājus no briesmām?

K

C critical thinker 09.04.2017

ko viņiem vajadzēja darīt? sist to vīrieti? jā, diemžēl šim nav īsti risinājuma

K Kristyushka 09.04.2017

Tas cilvēks bija neadekvāts..
Man šķiet, ka tādos gadījumos cilvēkus dzērumā ved uz detoksikāciju.

"Man šķiet, ka tādos gadījumos cilvēkus dzērumā ved uz detoksikāciju." - diemžēl policistiem jāvadās no dienesta instrukcijām, nevis no tā kas kādai histēriskai būtnei šķiet.

D Dontkillmyvibe 09.04.2017

Pie mums to ja sen vairs nedara. Tikai cietušajam pajautā vai ir cita vieta kur pārnakšņot. Tas arī viss.

K Kristyushka 10.04.2017

Nu bet tas taču nav normāli. Es nedomāju, ka tas izrakstītais protokols kaut ko ir mainījis viņa dzīvē. Tas neatturēja viņu turpināt dauzīt to sievieti pēc tā, kad policija aizbrauca.

Vadoties no šīs histērijas iznāk: "Kad Jūs būsiet brīvi, viņa jau būs mirusi un Jūs varēsiet braukt apskatīt viņas līķi" "Viņi izrakstīja protokolu un aizbrauca projām, bet vīrietis palika mājās turpināt iesākto.".
Ir tikai viens jautājums: kur ir līķis? Kristyushka apvaino policiju bezdarbībā, bet rodas jautājums, kā policijai būtu jārīkojas, lai nepārkāptu likumu un Kristyushka paliktu dzīva?
Ja, ierodoties uz izsaukumu, policisti noskaidro, ka persona atrodas savā īpašumā, turklāt nav nekāda apstiprinājuma vardarbībai, izņemot Kristyushkas histērijas, viņiem nav nekāda likumīga pamata tālākām darbībām.