Jelgavas nekustamo īpašumu pārvalde - Klientu apaklpošana

Nomainījām savam īpašumam ūdens skaitītājus, ko protams izdarīja cits uzņēmums, jo NīP lielos apjomos iepirktie skaitītāji ir 2-3x dārgāki. Iesniedzām visus dokumentus mājas vecākajai, bet pēc 2 nedēļām saņēmām no viņas pretenzijas, ka NĪP dokumentus nepieņem un mums par papildus samaksu vēlreiz jānoplombē jau noplombētie ūdens skaitītāji. Zvanījām uz NīP, kur mums pateica, ka mēs varam sūdzēties, bet neko nepanāksim, jo šajā pilsētā viņi nosaka noteikumus un pat tiesa neko nepalīdzēs. Attieksme pret klientiem, kas viņiem avansā maksā par namu apsaimniekošanu vienkārši pretīga un nelietīga. Tā ir ar pilsēta domes čomu uzņēmumiem, kam pilsētā ir monopols, jo cilvēkiem pat netiek dota iespēja izvēlēties apsaimniekotāju vai alternatīvu apkuri. Tik lielā pilsētā tāds bardaks, kauns par to.

A aivajakovleva 19.03.2013

Rakstiet tiesībsargamun pielieciet punktu tai demagoģijai, kas valda Jelgavā.Cauna ar Rāviņu droši vien, vispār nemaksā.