LV RU
www.sudzibas.lv Jelgavas nekustamo īpašumu pārvalde Dzīvoklī tek ūdens - nebrauc labot

Jelgavas nekustamo īpašumu pārvalde - Dzīvoklī tek ūdens - nebrauc labot

6. Maijā (pirmdienā) konstatējām tuoletes griestos pelēku pleķi, saprotot ka tas ir no mitruma, tika izlauzts reģipša gabals lai saprastu no kurienes sūcasmitrums. Ieraugot, ka u veida reģipša profils pilns ar ūdeni, nekavējoties izsaucām avārijas dienestu.
Atbrauca, sabildēja, uzgāja augšā uz 3. Stāvu, nonāca leja un paziņoja ka neko nevarot augšējā dzīvoklī redzēt. Nākošajā dienā brauks inženieris un risinās. Ūdeni protams neatslēdza.
Pagāja nedēļa un regulāri zvanījām, lai noskaidrotu, kad kāds brauks risināt problēmu, 7. Datumā visu dienu bijām mājās, negājām uz darbu, jo bija paziņots ka jābūt mājās, velti - varējām mierīgi doties uz darbu. Nedēļas vidū mums nīp paziņoja ka meistari būs piektdien, pienāca piektdiena un protams, neviens neatbrauca, visu šo laiku, visas šīs dienas mums no 3. Stāva sūcas ūdens un pelē griesti, dzīvoklis smird pēc pagraba, jo visi pārsegumi un sienas ir izmirkušas. Durvis jau sāk strīķēties, jo kārba ir izmirkusi un piebriedusi. Lieki piebilst, ka nākamā nedēļa ir saplānots atvaļinājums - dodamies prom no mājām, bet kā lai atstāj dzīvokli, kurā lēnām tek ūdens pa griestiem? ! |
nīpam regulāri tika skaidrot, ka mums nav pieņemami, ka 24/7 tiek lēnām pludināts dzīvoklis, un ka mēs dosimies atvaļinājumā - ilgstoši prom no mājām. Tā arī neviens pat nav atbraucis lai atslēgtu ūdeni un apturētu ūdens tecēšanu. Paldies Jelgavas pašvaldībai par nīp monopolismu un atklāto ņirgāšanos par iedzīvotājiem. Šo izlaideņu un liekēžu kantori neviens nekontrolē un viņu bezatbildības rezultātā tiek bojāti īpašumi. Ar tādu apsaimniekošanu tās Jelgavas mājas drīz sabruks, jo pārsegumi būs sapuvuši un armatūras pārrūsējušas...

Ai

Vairāk sūdzības par Jelgavas nekustamo īpašumu pārvalde

Komentāri (1)

Os OstapsBenders 10.05.2019

Tāpēc labāk dzīvot kooperatīva mājā vai vispār pārvākties prom no Jelgavas, no Rāviņš-cūka visu izsaimniekojis un izzadzis.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes