www.sudzibas.lv Jelgavas KU darbinieks Vladimira Isajeva BEZATBILDIBA

Jelgavas KU darbinieks - Vladimira Isajeva BEZATBILDIBA

Labdien.Velos izteikt savu un manu kaiminu nepatikamo pieredzi ar Jelgavas nov.,Kalnciema pag., komunalo pakalpojumu prieksedetaju VLADIMIRU ISAJEVU!

Mana problema radas kad pie manas majas Kalnciema,lielupes iela stradnieku brigade mainija udens vadu,tas notika decembri 2013.Kuru rezultate plisa truba mana virtuve un tika daleji apludinata virtuve....pec ka stradnieki to pavirsi salaboja atplesot gabalu sienas apmetuma un linuleju uz gridas.Kadu laiku udens noplusana tika apstadinata.
Janvara vidu 2014.gada pamaniju ka paradijusies neliela suce uz ko ari reageju zvanot par to atbildigajam Isajeva kungam.Mans lugums salabot suci netika nemts ka nopietns....tagd jau ir februaris 2014 un pedejas nedelas laika suce ir palikusi vel stipraka,sis nedelas laika esmu griezusies 3 reizes pie V.Isajeva ar lugumu noverst so problemu uz ko man tika nevizigi atbildets....KAD VINAM BUSOT LAIKS,VINS KADU ATSUTIS NOVERST PROBLEMU.
Jautajums ko man darit....kamer mans dzivoklis aplust????labi ka vel ara ir palicis siltaks,sedetu bez dzerama udens???
Ta nav pirma reize no Kalnciema iedzivotajiem par V.Isajevu un vina darba nolaidibu!
Mani loti neapmierina V.Isajeva ignoresana un vieglpratiba.

P