Jelgavas amatu vidusskola - Ināra Zutere

Neiet mācīties pie Ināras Zuteres,nerunāsim par to ka viņa liek griezt netīrus matus , piedodiet ka saku ''bomžiem''
Plus vienreiz utis trāpījas,vienkārši kas tā pa skolu?
Kā vispār var mācīties frizieros šādā skolā,pie šādas skolotājas?
Kāpēc mums vajadzetu ieverot sanitaras normas,ja skola tas neievero, un nedodievs atteiksimies griezt matus 2 žurnālā sagaidīsim

R

Komentāri (3)

Nandia 11.10.2012

Labi, tas nav īsti korekti un protams griezt utainus matus ir nepatīkami, BET tu ej mācīties griezt matus un visu citu ko vien ar tiem var sadarīt... UN KO TAD TU DARĪSI, KAD BEIDZOT SKOLU UZ FRIZĒTAVU ATNĀKS KLIENTS AR UTĪM??!?!?
Tu viņu 'pasūtīsi' ? Par to tu vēl no darba izlidosi.. Tāpēc ja nu esi izvēlējusies profesiju, kas skar citu higiēnu un patīk ņemties pa citu matiem - turies, jo taukainu galvu, sausu plēkšņainu, ar izsitumiem bagātu un kašķainu galvu tev nāksies čamdīt daudz...
Nevajag jau iedomāties, ka visi tie glaunie frizētavu apmeklētaji ir tīīīk tīrīgi un forši.. Ir, bet tikai pēc tam kad iznāk no frizētavas...
P.S Šitie teksti par bomžiem un utīm, viarak skan kā apbižota tīņa skandāla, kaut kā uz visiem 95% varētu derēt, ka tas viss ir tikai no mušas izpūsts zilonis, jo laikam būs skolotaja pateikusi, ka rociņas nemāk to kas jāmāk.. nu lūk, arī skolotājs uzreiz ir jāvaino :)))

1 123456 12.10.2012

Jelgavas Amatu vidusskolā ir mācību frizētava, kur griezums maksā mazāk par 50sant un matus griež skolnieki, kuri vēl mācas to darīt. Arī "bomzis" ir cilvēks un viņš arī grib daudz maz labi izskatīties, lai arī kāds viņš būtu. Pateicoties šādiem cilvēkiem, skolnieki arī iemācas savu amatu, jo nekādas "krutās" dāmas nenāks un neuzticēs savus matus cilvēkam, kurš vēl nemāk tos nogriezt. Un tā būs pie jebkuras skolotājas, jo savādāk neko neiemācīsies, varēs tikai sēdēt un gaidīt, kad frizētavā ienāks kāda dāma. Saki paldies, ka tie paši "bomži" un vecie cilvēki nāk un uztic tev nogriezt viņu matus, tā arī tu iemācies. Tā arī cilvēks mācas strādāt ar dažādiem cilvēkiem. Domā, ka parastā frizētavā neiegriežas tādi cilvēki? Tādi ir visur!!!
Un tā ir katra cilvēka izvēle. Neviens netraucēja iet uz citu skolu un mācīties citu profesiju!

M mazulis2012 22.10.2012

Par rakstītāja izglītības līmeni var spiest pēc formas, kā tas tiek pasniegts. Forma nav tā labākā, izskatās, ka cilvēks vēl pats nav spējīgs sakarīgi izteikt savu viedokli un pazemot to, kas viņam dod zināšanas, nav liela māka.Izskatās, ka meitene ir palikusi dusmīga uz skolotāju, kas varbūt stingrāk ir aizrādījusi uz viņas nevarēšanu, vai negribēšanu.Kauns tādai audzēknei.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes