Jelgavas amatu vidusskola - Frizieri INĀRA ZUTERE

Neiet mācīties uz Jelgavas Amatu Vidusskolu,precīzāk par ''Frizieri''
Itsevišķi pie skolotājas Ināras Zuteres, !
Esmu sapratusi ka ir palaisti tik daudz gadi vējā,pie viņas mācoties, teikšu tā padomju friziera skolotāja!
Itin nemaz nevar pie viņas iemācīties, nesaprotu kāpēc latvijai jauztur nederīgas skolas,nederīgas skolotājas, no tik daudzām skolām nav nekāda jēga manuprāt pirmās priekšā būtu jāņem Amatenes,tur ir nolaists līmenis,ņemsim par piemēru elektriķus/Celtiekus,mums latvijā tik daudz trūkst labu elektriķu kā arī celtnieku,ir tik daudz skolas,ir kur mācīties,bet kur paliek tie cilvēki ka beidz skolu?
Nav nekādu panākumu ! Latvijai jāterē nauda,priekš tik nederīgām skolām,manuprāt laiks ņemt pie dziesmas visas šīs nolaidības!

R

Nandia 11.10.2012

Lasu, lasu - sviests! Ko ar to cilvēks vēlējies pateikt? To, ka šīs Amatu vidusskolas vispār nav vajadzīgas?
Kā tad...tagad visi ta safanojusies par jaunajām tehnikām un elektronikām, ka nu nevienam negribas krāmēties ar vecajiem, mūsu opju darbiem. Kārtīgam profam ir jāmāk arī, (kā te sūdzības rakstītājs minēja frāzi) 'padomju skolotāja' mācītais un tālāk sevi jāpilnveido un vēlreiz jāpilnveido ar jaunumiem un visām citām klāt nākošajām 'fīčām' .
Lūk, šajā daļā man paradījās riktīgais smiekliņš " ņemsim par piemēru elektriķus/Celtiekus, mums latvijā tik daudz trūkst labu elektriķu kā arī celtnieku, ir tik daudz skolas, ir kur mācīties, bet kur paliek tie cilvēki ka beidz skolu?" - cilvēk, tu vēl jautā, kur paliek tie cilvēki, kas beidz šo profesiju skolu???? :))))))))
Tak paskaties cik tiem nabaga elektriķiem un celtniekiem maksā algas... Lai saņemtu labu naudu - jāstrādā labā augošā firmā, BET šeit jau ņem tos, ka ir jau bagata pieredze! Atgādināšu - skolu tiko beidzis piņģerots (soory, bet pati ko tādu reiz dzirdēju) nevienam nav vajadzīgs.
Un ko - visi ņem un brauc uzvarīties ārpus LV... Tad rodas jautājums, cik lielas prasības ir zināšanu līmenī, lai mācītos šajās nozarēs? Ja nemaldos, tur tik lieli konkursi nav. Tāpēc mūsu 2 un 3 karaļi tur tiek - atsēž laiku un pēc tam laiž ārpus LV. Tad nu rodas jautājums - kur pašai skolai vaina?!
Meklē to klupšanas un nervozitātes raisošo akmeni valsts vīru pusē, kuri izlemj, nolemj un maina to ko izlēmuši :(((

A adri 11.10.2012

Jebkurā darbā vajag pieredzi, ja nav, tad arī darbu grūti dabūt. Jaunatne jau grib uzreiz pelnīt lielo naudu bez piepūlēm