Jekabpils slimnicas infekcijas nodala

Jekabpils infekcijas nodala arstejot bronhitu var saslimt ar caureju,vemsanu,var dabut stomatitu.Jo viena palata atrodas slimnieki ar dazadam slimibam,palatas tiek mazgatas reizi diena,dazas palatas nav iespejams izvedinat,jo nevar attaisit logus.Nevediet savus bernus tur arstet.

L Lasma 21.02.2009

nju tas ir diezgan logiski ka var saslimt..ja tu neieveero higeniskas normas..un ka savus bernus nepieskata un kuri skraida pa gaitenjiem kopaa ar citiem berniem un medmasas neklausa un pashas mates savaa starpaa runaajas koridori..kuraam ir dazadas diognozeskaa lai nesaslimst...tur nevar vienkaarshi neko paliidzeet, ka pashas nevelas saprast ka nevar vazaaties rinkii pa visu nodalju.. un par tiem logiem ir taa..cik slimniica iedot liidzeklus tik arii meegina izromonteet..un cik man zinaam ka es pati ur esmu stradaajusi..tur var visaas palaataas atvert logu.. un neviens neliek jums vest beernu uz slimniicu..

B biruta 29.05.2010

Nu ko lai te vēl piebilst! Laikam Lāsmai kāda naudiņa par advokāta darba pildīšanu iemaksāta! Un vēl tas labais ieteikums- nevest slimus bērnus uz slimnīcu! Laikam jau taisnība vien ir- Jēkabpilij vislabākais pacients, tas ir miris pacients. Cienītā Lāsmas kundze! Ja mūsu slimnīcās strādā cilvēki kuriem tik ļoti klibo pareizrakstība, tad nevilšus rodas jautājums- kur mēs dodamies?

, ,,, 26.06.2010

Te nav ko strīdēties, jo katrs skatās no sava skatu punkta. pacienti nav apmierināti ar medmāsu darbu, bet medmāsas nav apmierinātas pacientu uzvedību un attieksmi.