www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Zobārste Bolotova sabojāja manam bērnam zobu

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Zobārste Bolotova sabojāja manam bērnam zobu

Šausmas! Aizbraucām uz Jēkabpilī pie zobārstes Bolotovas lai pakonsultētos un sataisītu manai meitai zobus. Mums bija vizīte uz 10. , bet kad bija 10 mūs nepaņēma, jo paņēma kautkādu jaunieti kuram vispār izskatījās ka ar zobiem viss bija labi. Mēs nogaidījām un tad pienāca mūsu kārta. Meita apsēdās uz krēsla un zobārstei vajadzēja sākt runāt ar manu meitu, pajautāt kas viņai ir un ko viņa vēlas darīt, bet tajā vietā viņa sāka runāt ar māsiņu par dzīvi un tad pēkšņi zobārstei Bolotovai sāk zvanīt mamma un norunā ar viņu vēl kādas 5 minūtes par kautkādiem veikaliem. Tad kad viņa beidza runāt, viņa uzreiz bļaudama jautā manai meitai, ko viņa vēlas darīt pārbaudīt vai salabot. Meita palūdza lai izdara abus un Bolotova paskatījās uz viņu ar riebīgu seju. Tad kad daktere norunājās un parakstīja kautkādus vēl papīrus, viņa sāka uzreiz viņai pārbaudīt. Pārbaudot viņa sāka apcelt manu meitu, un teica to ka viņi ir pilnibā šausmīgi un sāka lamāt gan mani, un gan pašu viņu. Viņa tad nu aizgāja atkal pie sava galda, kautko parakstīja un tad saprata, ka kautko tikai izdarīs vienam zobam. Viņa atnāca atpakaļ pie manas meitas, paņēma kautkādu rīku, kurš bija līdzīgs kā āķim un sāka to zobu bakstīt un taisīt to caurumu vēl lielāku, meita teica to ka ļoti sāpēja un es pilnīgi redzēju kā mana meita uzreiz sāka trīcēt visa un acis viņai sāka no sāpēm asarot. Tad viņa tajā zobā iesmērēja kautkādas zāles un tad teica ka viss itkā ir gatavs un atkal sāka smadzenes skalot par to, ka vajadzēs ļoti bieži braukt pie viņas. Nu un tad mēs izgājam no kabineta, pateicām paldies, atvadījāmies un aiztaisījām durvis.

Pēc 1-2 dienām.

Es paskatījos uz meitas zobiem un skatos ka tur kur viņa ir iesmērējusi tās zāles, tur no tā visa paliek jau tāds pelēcīgs un dzeltenīgs, un var redzēt ka daktere ir to zobu sabojājusi vēl vairāk un jau ved uz "puvumu. Kad es ieraudzīju, es biju pilnīgākajā šokā un nezināju ko darīt.

Es ļoti ceru, kad kautkas ar to bolotovu parunās un viņa mainīs savu attieksmi uz bērniem un viņas "klientiem", jo nu viņa tiešām ir riebīga, un uzreiz bļauj par katru sīkumu un lamājas. Paldies.

17.07.2022

G Gulbenietis 17.07.2022

Par bērna puvušajiem zobiem ir atbildīgi tikai vecāki. Urbt, ja zobs ir dziļi bojāts līdz nervam, mazam bērnam neviens neies. Ielika zāles, varbūt cementu. Bakstīt vajag. Par zobārsta attieksmi ir atsevišķs stāsts.

baddckitten 18.07.2022

Manai meitai pilnībā nebija nekādu puvumu. Viņa ielika zāles un pēc 1-2 sāka laikam pūt.

StiklaSmiltis 17.07.2022

Ja problēmas pastāv vai arī vienkārši vēlaties "otro viedokli", būs vien jāiet pie cita ārsta un redz ko viņš saka

Nu, mēģināsim.

M Matīss668 17.07.2022

Viņa vēl strādā? Viņai jau sen pensija jābūt. Es personīgi atceros viņu 15 gadus atpakaļ laboja.Atmiņas palikušas ar lielu nepatiku.

E ELLIO 17.07.2022

Sen nebiju tā smējusies gan par to āķi, gan par to,ka pēc zāļu uzlikšanas zobā parādījies puvums. Stulbie vecāki,kas neseko līdz bērnu zobiem. Jums jau puvuši zobi bija, pirms jūs gājāt pie zobārsta.

P Pele30 18.07.2022

Viņa pret bērniem daudziem tā izturas. Es arī biju aizbraukusi izraut zobu bet pirms manis bija puika kurš raudāja. Viņa viņam saka bļaut virsū ja viņš nenomierinasies viņa izraus viņam visus zobus. Es biju šokā ka viņa ar tādu attieksmi vēl strādā.

baddckitten 18.07.2022

Oj, es zinu. Viņa vel lamājās bērna priekšā.