Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Vienaldzība

2021. Gada martā dzemdibas notika šaja nodaļa.
Pirmkart, ejot ieksa, vismaz 4 reizes mainijas viedokli par to vai viru ar antivielu apliecinajumu drikst laist ieksa vai ne. Uztaisija testu pat ar visu gimenes arsta apliecinajumu, kurs izradijas beigas tika veikts nekorekti bet rezultatu gaidisanas laika viru nedriksteju satikt. (beigas bija negativs protams) .
Otrkart, beidzot izlabojiet pakalpojumus ko piedavajat, jo epidurala anastezija ir saraksta un joprojam nav pieejama, kas ir arkartigi svarigi jebkurai grutniecei!
Treskart, uz dzemdibu galda pec dzemdibam bernins ir uz mamma punca japatur vismaz stundu ja ne vairak nevis jaatnem pec 5minutem un jaaiznes prom uz palatu kaa psrs laikos man pasai vispar neko nesakot un atstajot uz galda vienu gulam kamer apkopeja megina visu satirit.
Ceturtkart - es jutu katru suvju durienu! Es par to teicu personalam un mans lugums tika ignorets, teicu ka nenormali sap un dedzina bet redz esot tikai dazas vietinas lai paciesos!
Pedejais - kad bija jaiet uz dzemdibu zali maasina vienkarsi pazino viiram “naksi vai nenaksi? Neviens ar tevi tur neauklesies! ”, lidz sim teica ka nekur nelaidis un sada bridi pazino ka tomer var bet labak nenakt ja?
Loti loti sadi, iespejams, sikumi sabojaja visu pirmo tiksanos ar musu mazuliti….

14.08.2021