www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Slikta attieksme pret pacientu

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme pret pacientu

Labdien! Ar nepatīkamu pieredzi pēc Jēkabpils reģionālās slimnīcas vēršos pie jums. Slimnīcā tika ievietota mamma, kurai ir audzējs. Uz slimnīcu tika nogādāta ar sirds mazspēju, šķidrumu vēderā un rozi kājā. Tika ievietota otrajā terapijas nodaļā. Mamma sūdzējās tieši par māsu palīgu, kuras vārdu nezināja. Sieviete aptuveni ap 40 gadiem, dūšīga. Attieksme bija drausmīga, citreiz mammai izskatījās, ka bija psihotropo vielu ietekmē. Esot bieži bijusi rupja attieksme un riebīgi runājusi, rupja apkalpošana. Tikusi arī pacelta balss. Kā arī pirms braukšanas prom, mamma tika atstāta invalīdu ratiņos bez uzraudzības uz ilgu laiku, mammai palika slikti un lūdza palīdzību, bet neviens nereaģēja, izņemot ātrās palīdzības šoferi.
Rakstu sūdzību, jo mammai ir ļoti slikts Veselības stāvoklis un vāja sirds. Viņai ir atlicis maz laika starp mums un nepatīkami dzirdēt, ka viņu šādi aizvaino.
Ceru uz jūsu atsaucību.

Ar cieņu,
Pēteris Striks.

16.02.2023

E Evita Saluveer 12.06.2023

Es saskāros ar līdzīgu attieksmi šodien mēģinot noskaidrot kā sokas manam vecamtēvam. Tieši 2. nodaļā, kāda no māsām arī nezinu vārdu. Nesniedza informāciju un vienkārši rupji lika nost klausuli, jo kāds jau no radiniekiem esot zvanījis, kaut arī es esmu vienīgā persona, kas uzņēmusies rūpes par vecotēvu - līdz ar to nezinu kā viņam klājas, un nezinu, ko man darīt šajā situācijā - briezmīga attieksme. Visticamāk steidzami organizēšu pārvešanu. Visbriesmīgākais jau ka nekas arī nemainīsies, jo slimnīca visticamāk nevar atļauties šādus gadījumus risināt, jo nepietiek līdzekļu un nav kas strādā.