Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Slikta attieksme

Filips meļeško. Traumotologs. Vienkārši šausmīgs dakteris. Es nezinu, iespējams kā ārsts viņš ir labs. Bet kā cilvēks. Es sen nēesmu tik neapmierinātu cilvēku redzēJusi. Nedod dieviņš kādreiz vēlreiz pie viņa tikt.
Ja nevēlaties palīdzēt cilvēkiem. Tad ko jūs darāt slimnīcā?

28.08.2022

K Klientamnavtaisnība 28.08.2022

Nu bet kas tad īsti notika? Tekstā tik emocijas, nekādu argumentu un faktu.

B Bez_vārds 28.08.2022

lv ir problēmas ar emocijām. kautkā sāk pārāk emocionāli palikt. varbūt tas ir jāmaina ar medikamentu palīdzību?

T taisnibascinitajs3 28.08.2022

Cilvēkam vienkārši ir aizskartas viņa tiesības. Bet ja pajautāsiet, kādas tieši ir viņa tiesības, nezinās atbildēt, bet aizskartas ir.

M M.L. 28.08.2022

Nedomāju ka esmu vienīgā kas ko tādu saka par viņu. Es tikai saku to, ka cerams nenāksies nekad saskarties ar šo cilvēku...jo palīdzību nekādu nesaņēmu. Un nekādus ieteikumus ko varētu darīt. Tikai tiku aizsūtīta mājās, kā slima govs. Kas nabaga dakteri patraucēja no paša rīta.

M M.L. 28.08.2022

Vai tad man nav tiesību saņemt medicīnisku palīdzību? Pat ka gadījums nav nopietns? Jūs jokojat? Es vēlaizvien minu kas man ir ar kāju. Jo uzkāpt uz viņas man sagādā sāpes..braukšu vēlreiz uz Madonas slimnīcu. Tur vismaz adekvāti man pastāstīs kas notika...nevis pasmiesies par to ka esmu "no gultas izkritusi"

M M.L. 28.08.2022

Man ir 3 bērni. Un nedod dievs viņiem kādreiz kautkas notiks. Es nezinu kur meklēt palīdzību. Jo Jēkabpils slimnīcā vairs nav atsaucīgu ārstu. Visi kas ir jaunie dakteri. No sevis ir iedomājušies sazin ko. Kautkādi dievi laikam. Es nekad nēesmu ne par ko sūdzējusies. Patiešām šī ir pirmā reize.
Bet es vairs neizturēju. Esmu pati no Madonas. Un tur es nekad savā dzīvē nebiju piedzīvojusi šādus pazemojumus. Kā lopu kautuvē, nevis ārstniecības iestādē

M M.L. 28.08.2022

Ziniet? 🤣 pastāstīšu gadījumu. Kādreiz, kad jaunāka biju. Es nokritu no velosipēda. Un tā...pat nevarat iedomāties. Kautkā aizķēros aiz sēdekļa krītot. Un traumu guvu...starp kājām..teiksim tā..
🤦‍♀️ nācās uzlikt šuves...
Man tikko ienāca prātā doma. Ja nāktos ar šādu traumu tikt pie šī te kunga...ārprāc. bail pat iedomāties...pa visu slimnīcu laikam smietos...

Bet labi. Esmu izplūdusi garos komentāros. Vienkārši gribētos palūgt. Esiet taču laipnāki. Nu bet kā citādi?

M M.L. 28.08.2022

Es vienkārši biju dusmīga. Nu jau man ir vienalga. Es nemaz necerēju ka kāds sapratīs 😁 Mūsdienās jau var visu. 😁