Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Pēcdzemdību aprūpe

Labdien!
Vēlos informēt Jēkabpils reģionālās slimnīcas vadību par manas meitas aprūpi pēc dzemdībām, kuras notika 18.02.2021. Un tās pieņēma vecmāte Inga Martinova un daktere Diāna Bušmane. Kad jauno māmiņu laida mājās, tikai tad, ceturtajā dienā daktere apskatījās šuves. Pati daktere apliecināja, ka šuves izskatoties kā tikko uzliktas, ka organisms acīmredzot nepieņem diegus un teica, ka jādzer antibiotikas. Ar to arī dakteres darbības beidzās. Zāles netika izrakstītas, netika piedāvāta palīdzība un netika izstāstīts kā rīkoties tālāk. Pie dakteres Ērikas Urtānes, kas bija manas meitas ārsts visu grūtniecības laiku, privātpraksē varēja tikt tikai šodien 23.02.2021. , lai uzsāktu ārstēšanos. Esam sašutušas par Jēkabpils reģionālās slimnīcas ginekoloģes Diānas Bušmanes vienaldzīgo attieksmi, kura mums ir devusi papildus izdevumus un zaudētu laiku Veselības atgūšanā pēc dzemdībām, kas tik ļoti nepieciešama, lai māmiņa būtu harmoniska un viņai būtu pieniņš bērniņa barošanai. Ar cieņu Astra Biseniece, t.29343061

23.02.2021