www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca pavirša attieksme-neprofesionālisms

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - pavirša attieksme-neprofesionālisms

Lai tikai saņemtu Skrodeles parakstu -jāgaida divas-trīs nedēļas. Ārstēšana nekāda nenotiek-skribelē tik vienus un tos pašus papīrus un ņem pacienta iemaksu. Laiks iet-vaina var kļūt nelabojama. Ja tā notiks-sūdzēšu ''dakterīšus" tiesā-uz darbu nāk kavējot un nesteidzīgi kā uz atpūtu. Reģistratūrā sēž neprofesionālas , kas neizprot prioritātes. Naudu paņemt prot.

Z

Pacco_al 15.02.2018

Katram pacientam liekas ka viņa kaite ir "prioritātrā" un ka viņš ir reģistratūrā jaapkalpo bez rindas un vēl līdz ārsta kabinetam jāpavada. Cik tad to "lielo" naudu paņēma 1.42 vai 4.27 ?

M mārīte 60 19.09.2018

Vajadzētu aizbraukt uz Madonas poliklīniku pieredzes apmaiņā.Tur kā cilvēks tiku pie speciālista bez rindām un pieklājīgu sapratni.Arī apstāstīja kur atrast kabinetu.Rindas pie speciālista bija īšas. Pie LORas piezvanīju un nākošajā dienā tiku, Pie mums LORs jāgaida 2 mēneši.Ja nē ,esi piests iet uz privātu apkalpošanu par smuku summu.

G Guna Vanaga 04.01.2022

Ilze Niedre niesniedz palīdzību pacientam ar nopietnām veselībasproblēmām pēc covid 19 potes. Izņirgājas par pacientu. Dakterei liels Fui!

MURAKAMI 04.01.2022

"Naudu paņemt prot." tas ir galvēnājs.

G Griśka 30.05.2022

Piekritu neieintresěta ģimenes ărste.Ilze Niedre.Ja gadăs saslimt ărstějies pats, kă gribi.Nolasīs referătu par citu těmu tikai ne par veselibas stăvokli.Vai atbildes, ko nozimě teiksim analīzes...