Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Nosūtījumu nedošana

Labdien, piezvanot uz poliklīniku ģimenes ārstam, pajautājot nosūtījumu uz vienkāršām asins analīzēm - šeit nemaz nav tik vienkārši, vecmammai cukura diabēts, pēdējās divas nedēļas sāp kāja, kad es, mazmeita, uztāju, lai pajautā ģimenes ārstam nosūtījumu, lai tuvākajā laikā, priekšā divas brīvas dienas, tātad - Pirmdien varētu aizbraukt visu izdarīt, tā vietā mēs saņemam atteikumu, lai vecamamma nāk 10. datumā, tas ir, pēc nedēļas, tad viņa tiks apskatīta!Plus, viņa pie ārstiem iet regulāri, nedēļu atpakaļ arī tika bijusi, bet viņi nemaz neinteresējas, kad analīzes vajadzētu atkārtot, tikai izraksta olfena ziedi, pasmērējiet!Savukārt, otrs, draugam ir uztaisīta pilna asins aina, rtg, magnētiskā rezonanse Rīgā, uz rokas visas atbildes, pat vel vairāk, Aizkraukles traumatalofa izraksti, viss, kas ir nepieciešams!Nonākam līdz Jēkabpils slimnīcas fizioterapijas nodaļai, draugam ir nozīmētas 10 sildīšanas, atkal saņemam atteikumu no medmāsām, atsakās veikt procedūras, "mēs nezinām vai viņu drīkst sildīt" !Atnāciet rīt, ar dokumentiem, apjautāsimies ārstei.Mēs atnācām nākamā rītā, sāksim ar to, otras maiņas medmāsas nemaz netika brīdinātas par mūsu atnākšanu un jautājumiem.. labi.Paņēma tomēr tos papīrus, aiziet pie otras medmāsas, rezultāta nav, iesim līdz dakterei, gaidiet Jūs paņems, gaidām, ārstei notiek paralēli pieņemšana, sākām justies neērti!Rezultātā aizgājām, zvanu pēc stundas pie tās ārstes pieteikt solīdi numuriņu, mani bezmaz vai sabar, kad neesam pagaidījuši.Un tākā mēs nepagaidījām, nāciet pēc nedēļas, 8. datumā. Procedūras ir izpalikušas tikai tāpēc, kad Jēkabpils ārstiem vajag savas diagnozes, bet ja esi atbraucis no sazin kurienes, tad arī stāvi aiz durvīm!