www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Nolaidība, pavirša attieksme un informācijas slēpšana

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Nolaidība, pavirša attieksme un informācijas slēpšana

1. Septembris: vecmammu ar ātro palidzību aizveda uz Jēkabpils slimnīcu, iespējama mikro insulta dēļ.
Reģistratūra teica, ka tiek veikti dažādi testi un vecmammu paturēs slimnīcā, vairāk informācijas netika sniegts.
2. Septembris: reģistratūra teica, ka jāsagaida ārsts un būs jāatzvana. Tā arī ārsts tajā dienā neatnāca. Sazvanot vecmammu viņa bija spējīga runāt un teica, ka jūtas labāk.
3. Septembris: sazvanot ārstu, tikām informēti, ka mikro insults nav konstatēts, bet vēl nakti paturēs slimnīcā. Sazvanot vecmammu viņa nesūdzējās un teica, ka jūtas labāk.
4. Septembris: uz slimnīcu vecmammai aizveda pāris lietas un pārtiku, vecmammu Covid – 19 dēļ nevarēja apciemot. Aprunājoties ar ārstu, ārste izteicās, ka vecmammas stāvoklis 1. Septembrī bija uz nervu pamata un tas nebija mikro insults, ierosināja, lai paliek slimnicā līdz 8. Septembrim. Arī šajā dienā runājot ar vecmammu viņa bija runāt spējīga un teica, ka jūtas labi.
5. Septembris: ārste teica, ka pirmdien, 6. Septembrī vecmammu laidīs mājās.
6. Septembris: sazvanot vecmammu no rīta vecmammai bija grūtības salikt kopā teikumus. Sazvanot ārsti tikām informēti, ka iemesls šīm straujajām veselības stāvokļa izmaiņām ir tas ka pacients ir ‘vecs cilvēks’ un būs jāpaliek slimnīcā.
7. lidz 15. Septembris: ārstu sazvanīt nebija iespējams. Medmāsas un reģistratūra teica, ka vienu dienu ir slikti, nakošajā dienā, mazliet labāk utt. Iemesls kāpec ir slikti un, kas noveda pie veselības stāvokļa pasliktināšanos netika dots. Varējām sazvanīt vecmammu, bet viņai bija grūtibas runāt, sūdzējās par slāpēm.
16. Septembris: virsmāsa piezvanīja un teica, ka var braukt pakaļ.
Izrakstā no slīmnīcas norādīts – Apmierinoš veselības stāvoklis.
Vecmammas faktuālais stāvoklis - nerunā, nespēj kustēties, nav spējiga bez palīdzibas padzerties un ēst, zaudējusi daudz svara, cilvēks, kā nebūtu šajā pasaulē. Visas atvestā un reģistratūrā nodotā pārtika tika atdota atpakaļ, kas liecina, ka tā vecmammai netika atdota.
Konsultējoties ar ģimenes ārstu, kas ieradās un apliecināja, ka vecmammai ir nepieciesama 24 stundu medicīniskā aprūpe.
Vecmammas stāvoklis un fakti norāda, ka informācija tiek slēpta un iemesls ir pavirša attieksme un nolaidība.
Iesniedzam sūdzibu, jo ceram, ka tas palīdzēs citiem cilvēkiem, diemžēl vecmammai jau ir par vēlu.
Lūdzam Nacionālas Veselības Dienestam veikt iestādes auditu.

28.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes