www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Nepareiza medikamentu izrakstīšana

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Nepareiza medikamentu izrakstīšana

Grību sūdzēties par ģīmenes ārstu GUNARU BOĶI, kas strādā Stadiona iela 1, Jēkabpils, LV5201!

Šīs "ārsts" ja viņu var ta nosaukt, jau vairākās reizes nepareizi izraksta medikamentus savam pasientam. (viņam ir jāzin veselības stāvokli savam pacientam) Cilvēkam no viņa izrakstītājām zālēm jau kuru reizi paliek slikti, kad atbrauc ātrie - viņi konstātē ka šīs zāles vispar nedrīkst tikt doti - konkretam cilvēkam! Tie ne tikai pasliktinas šī cilvēka veselību, bet varētu ari pievest pie nāves! Paldies Dievam, mums paveicas un cilvēks nenomira! Bet kadam citam cvarētu ta nepaveikties!
Rakstu šeit - jo tā jau nau pirma reize - kad manam radiniekam paliek slikti no zālem, ko izraksta ārst Guntārs Boķis, beigas tiek noskaidrots ka zāles vienkarši nedrīkst tikt dotas cilvēkam ar veselības stāvokli ka manam radiniekam!

Uzmanaties no šī "ārsta" G.Boķa! un ja Jums nelaimejies būt viņa pacientam- rūpiģi pārbaudiet medikamentus kurus viņš jums izraksta - vai tie vispar der jums un jūsu veselības stavoklim!
Sargājiet savu ģīmeni un radiniekus!

J

C critical thinker 30.08.2017

par šādu pārkāpumu/noliadību ir jāziņo attiecīgām iestādēm, nevis šeit jāizvirst