Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - necilvēciska attieksme

Situācija ir šāda. Man 16 gadus vecai jaunietei sāpēja zobs, kuru vajadzēja plombēt, pati esmu no Līvāniem. Pēc tā kad Līvānos visi ārsti mums atteica, mamma piezvanīja uz Jēkabpils slimnīcu- uzņemšanu, kur pateica, ka ārste pieņem no 8 un mēs droši varam braukt, jo ir ,,dzīvā rinda''', ka tikai jāpagaida. Lielā steigā no rīta, jo pati es strādāju, atprasījusies no darba ar mammu aizbraucām uz Jēkabpili , kur nogaidījām laiku, kad tikai izgāja Ļubovas Bolotovas palīgs un pateica, ka ja no Līvāniem, cits reģions vajag pasi, mēs nogājām lejā uz uzņemšanu, kur pateica, ka viņai , lai sataisītu man kartīti vajag tikai personas kodu, ko es zināju no galvas un datu bāzēs Jēkabpils slimnīcas viņš bij, ar lapiņu mēs aizgājām ,kur skarbā formā atbildēja, ka ir vienalga, lai ved pasi. Mamma aizbrauca pēc pases uz Līvāniem, atveda. Palīgs izgāja un sataisīja kartīti, taisot aizrādīja man par manu ģērbšanās stilu(mētelī biju), bļāva uz manis kāpēc mēs esam šēit, lai braucam atpakaļ, ka lai paši tiekam galā, es jau tiku novesta līdz asarām, bet tāpat sēdējām un gaidījām savu rindu. Kad beidzot es iegāju iekšā, Bolotova bļaudama ar mani runāja, ka kapēc esmu šēit, lai braucu atpakaļ. Izārdīja man visu muti, nesataisot narkozi, ielika zāles un pateica, brauc uz saviem Līvāniem un taisi zobu man ir vienalga. Ar asarām acīs no sāpēm un pazemojumu, mēs aizbraucām uz Līvāniem.

J

O Oksanavv 08.06.2016

Daktere Bolotava ir ļoti labs stomatologs. Visas plombas ko viņa ir likuši stāv 25-30 gadi. Mums visiem jābūt paklausīgiem un pacietīgiem. Bet ja nepatīk meklē citu zobārstu.

V veselais 10.06.2016

Personu apliecinoša dokumenta pieprasīšanu nosaka pakalpojumu sniegšanas kārtība, kura no teikta līgumā starp slimnīcu un NVD. Virsdrēbes (mēteli) apmeklējot ārstu ir jāatstāj garderobē, jo ārsta kabinetā ar virsdrēbēm apmeklējums nav pieļaujams. Nav saprotams kāpēc visi Līvānu zobārsti ir atteikuši palīdzības sniegšanu, bet Jēkabpils ārsti, kas sniedz palīdzību citas apkalpes zonas pacientam beigās ir ar necilvēcisku attieksmi.

S soketa 27.07.2016

Ari man sodien nacas saskarties ar Bolotovas skarbo attieksmi.Iegaju kabineta kopa ar 2,7 gadigo delinu,un teti.Tetis ar mazo iesedas kresla.Mazajam bija sllikta pieredze ar citu arstu tadel no arstiem vinam ir lielas bailes.Nu luk...saruna ar zobuarsti sakas nevis par zobiem..bet gan par to kas majas ar bernu sez,un vai es stradaju..vai taisos stradat!Kada svesam cilvekam dala gar manu dzivi?!Un kadu mirkli abi ar viru bijam soka..par to cik nekorektus komentarus budama arste vina noteica.Taja bridi kad vina beidzot piegaja pie mana delina lai beidzot apskatitu vinam zobinus..vins saka raudat.Dakterite loti nelaipni saka uz vina blaut par to kapec vins uz vinas kliedzot.Nu kkads murgs.Ka lai berns mierigu sirsninu aiziet pie zobuarsta..ja tur kabineta gaidacilveks bez jutam.Varbut tadam cilvekam nevajag nemaz tadu darbu stradat.

H Hipokrāts 23.11.2017

Baisi.