Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Naudas izkrāpšana

Ap pusnakti tika izsaukta Aizkraukles Medicīniskā ātrā palīdzība,sakara ar bērna veselības stāvokļa pasliktināšanos (temperatūra 39.6). Pēc mediķu apskates izlemts, ka bērns jātransportē uz Jēkabpils Slimnīcu.
Jēkabpils slimnīcā ieradāmies pēc pusnakts ,tika veikta ārsta apskate, nekas netika paskaidrots par bērna veselības stāvokli. Mani ar bērnu ievietoja Infekcijas Nodaļā. Dežūrējoša medmāsa nosvēra, ierādīja palātu, iedeva termometru, pasmērēja mutes dobumu ar smēru, un iedeva suspensiju Nurafens (pret temperatūru). No rīta ap plkst. 7.00 medmāsa paņēma bērnu lai noņemtu asins analīzes, nodevām arī urīna analīzes. Pēc kāda laika, tika atkārtoti sasmērēts mutes dobums ar smēru.Ārsta vizīte no rīta, kurā daktere apskatījās pacientu,darīja man zināmu, ka bērnam esot stomatīts vai angīna (konkrēti nevarēja pateikt).
Apspriežoties ar bērna tēvu, izlēmām, ka vēlamies pārvest savu bērnu uz Aizkraukles slimnīcu sakarā ar esošajiem apstākļiem Infekcijas Nodaļā, Jēkabpils Simnīcā.Tie būtu, atrašanās kopā ar citiem infekcijas slimniekiem, kuri nav bērni, mazam bērnam nepiemēroti sanitārie apstākļi. Un ja arī būtu apstākļi normas robežās, mēs drīkstam pārvest bērnu ārstēties uz citu slimnīcu.
Informējām ārstējošo dakteri par to, ka mēs vēlamies izrakstīties no Jēkabpils slimnīcas, turpmākai ārstēšanai Aizkraukles slimnīcā. Viņa atbildēja, ka mums ir tiesības to darīt, bet par to būs jāmaksā 33.82ls,par cik neuzturējāmies slimnīcā 24h. Slimnīcas līgumā ir puknts,par šādu pakalpojuma maksu(es nakts vidū neizlasīju līguma nosacījumus, jo zinu, ka bērniem ārstēšanos apmaksā valsts). Uz jautājumu par ko ir jāmaksā bērnam, ja bērniem valsts slimnīcās ārstēšanās ir bez maksas, saņēmām atbildi, ka jāmaksā par ārsta apskati, analīžu veikšanu,zālēm,par to, ka bērns neizārstējās Jēkabpils slimnīcā, un mēs paši izdomājām, ka jāved uz citu slimnīcu nevis to noteica ārstējošais ārsts. Bērns tika izrakstīts no slimnīcas pēc manas vēlēšanās, izsniedza kvīti ar summu 33.82ls par sniegtajiem pakalpojumiem diennakts stacionārā.

Protams,man tas viss likās aizdomīgi,tāpēc rakstīju vēstuli uz Veselības Inspekciju,lai izvērtē šo situāciju,vai ir man jāmaksā tie 33.82ls vai nav. Protams,Veselības Inspekcijas slēdzienā detalizēti viss tika uzrakstīts un izskaidrots. Protams,ka par bērna ārstēšanos lai arī cik ilgs laika posms pavadīts slimnīcā,nav nekas jāmaksā.
Redz cik viltīgi Jēkabpils slimnīcas valde izdomājuši izkrāpt no cilvēkiem naudu! Krāpnieki. Noteikti kādi vecāki ir uz šo uzķērušies,tāpēc esat uzmanīgi!

A aapa 27.11.2012

Labi, ka sūdzējāties.

L Lauritta 29.11.2012

Pirmo reizi dzirdu tādu murgu.Ko tik neizdomā, lai tiktu pie naudas!šausmas.

I ilzux 27.03.2013

jēkabpils slimnīca visādi gadījumi notiek. tagad ari infektoloģijas nodaļā kad ar mazo gulējām prasīja kādai māmiņai lai maksā, viņa atteicās jo viņai nevajadzēja maksāt vispār ne vienu latu. tāpat kā mums ar mazo.
Infektoloģijas nodāļā ārsti neliekas ne zinis par to kas, tur notiek ignorē. vienu mazu zīdainīti atņema mātei atveda uz šo nodaļu aizvakar, atstāj vienu palātā zidainīti 4 vai 5 mēnesīši mazajam puisītim. Viņi atļāva bļaut pa visu nodaļu nakti negāja klāt paauklēt, nomierināt.
tad kāpēc vispār ārsti ir vajadzīgi ka neko nedara guļ pašas vienu vārdu sakot lai mirst, lai noraudas . ta ir suņa attieksme...

E eliotta 27.03.2013

Par ko ir sūdzība? Par 33.82ls? žēl, man to nabadzīgo latviešu, kuri pat dēļ 2 latiem būs gatavi iet uz augstāko eiropas tiesu, lai tos atgūtu.
Šajā situācijā, manuprāt, svarīgs bija bērna veselības stāvoklis un gluži vienalga cik par to maksā, ka tik bērns vesels, bet redz nē, pisīs katru kapeiku.