Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - mammas veseliba

Lamdien es neizprotu sitos dakterus manai mamma bija smaga operacija un tagad ka vajag kirugu es nezinu tak jabut kadam dezurejusam arstam nu es nesprotu tos dakterus vispar ok vinai ir vezis un es neizprotu to kape gailezers to nedarija un neizopereja tievo zarnu 90cm nu sapuvusu un saugums bijis nu mes visi gimenes locekli ceresim ka mamma izdzivos jo ja ne sudzesu vinus tiesa un pieprasisim ekspertizi par nolaidibas del

C critical thinker 18.11.2017

ļoti jūtu līdzi. tas nemaina to, ka Jūs rakstiski vispār neprotat izteikties.

H Hipokrāts 23.11.2017

Grūti pateikt, ar kādu motivāciju šādi "speciālisti" atrodas savā darba vietā. Viņiem noteikti jābūt kaut kur citur. Ja ne citādi, tad vismaz jāļauj cilvēkam mierīgi nomirt, nevis par ņirgāšanos saņemot nodokļu maksātāju naudas, sarežģīt situāciju. Ja nav, tad nav pakalpojuma, nevis mānīt tautu.