Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Jēkabpils ārsu attieksme

Sveiki! Velējos pastāstīt par Jēkabpils ģinekoloģijas ārsu Dr. Bušmani. Ārstes attieksme ir vnk pretīga. Situācija ir tāda, es esmu grūtniece 11 nedēļā un diemžēl saaukstējos,man jau trešo dienu augsta temperatūra,kuru nevar nosist,iesnas,sāpošs kakls un velkošas sajūtas vēderā. Tapēc palūdzu mammai lai piezvana uz uzņemšanu un pajautā ko darīt. Tur pateica lai braucu uz uzņemšanu. Kad tiku pie Dr. Bušmanes,pastastiju, kas notika. Un tad man ārste teica-tu ko domā ka es tev ārstēšu kaklu un iesnas?-es jau biju šokā. Un tad sekoja no ārstes tāds tekst- tu tāda liela un vēl mamma tavā vietā zvana,varbut viņa tev vēl pie gūltas blakus stāv?- uz šito repliku man vnk nebija ko atbildēt. Beigu beigas es aizgāju mājās ar sabojātu garastāvokli un ar slēgumu ka man sap vēders,jo es klepoju. Attieksme ārstei pret grūtniecēm ir vienaldzīga un aizvainojoša. Kārtējo reizi pārliecinājos, ka Jēkabpils ārsti ir vienaldzīgi.

D deceptive_construct 11.05.2015

Ar saauktēšans pie ģimenes ārsta jāiet, tev tač ginekologs plaušas neklausīsies. Nu gan, kundzīt.

M MiniMe 20.05.2016

Nu es atvainojos, bet klepu un iesnas neārstē ginekologs. Ko tad viņai bija Jums teikt? No klepus arī negrūtniecei var sāpēc vēders. Jākonsultējas ar ģ.ā.

S Si sii 06.06.2016

Kāpēc brūkat virsū? Ja vēders āp, tad labāk pārbaudīties pie ginekaloģes.... Ja pasaka ka vi kārtībā, yad lai veseļojas mājā, bet nevaig taču tādu attieksmi!

S Si sii 06.06.2016

Personīgi man Bušmane, kā ārsts nepatīk..biju pie viņas uzskaitē, bet tad notika kas neatgriežams- viņa veica man tīrīšanu un neiztīrīja kārtīgi- sākās infekcija!!!

S Santa Kļaviņa 28.10.2016

Lasot sūdzību esmu šokā, pie ginekologa ar klepu un iesnām, tas ir tas pats kas pie traumatologa ar plaušu karsoni. Nu sviests, loģiski ka vēders sāp no klepošanas.

I Iveta Rutkovska 28.10.2016

Gribu izteikt lielu paldies neiroloğijas nodaļas ārstei Z.DANEVIČAI LIELS JUMS PALDIES KA JŪS ESAT.bij sanācis ka nokļuvu jūsu nodaļā un attieksme bij super māsiņas atsaucīgas un saprotošas dakterīte ir vienkārši super visu skaidri un saprotami izskaidro un var redzēt ka cilvēks ir savā vietā.

H Hipokrāts 23.11.2017

DR. arī ginekologam ir jāpārzina cilvēka organisms. Ka bez dzemdes ir arī sirds, plaušas utt. zin arī bērnudārznieks. Mātes veselība tiešā veidā atbalsojas bērna veselībā. Ar tādu attieksmi, kā bija aprakstīts, "speciālistei" jāslēdz prakse. Bezcerīgi ar naudām uzlabot dakteres kvalifikāciju. Ja nav daktera, tad nav.

I Inese Kļaviņa 08.11.2018

Laba ginekologs ir Rita Akermane. Esmu grutniece jau 23 nedela un stajos uzskaite pie viņas un esmu apmierināta par attieksmi.