www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Jēkabpils ārstu nolaidība/Jurija Krupeņko

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Jēkabpils ārstu nolaidība/Jurija Krupeņko

Vēlos izteikt sūdzību par Jēkabpils rajona Galvenās slimnīcas traumatoloģijas nodaļas vadītāja Jurija Krupeņko konsultācijas-ārstēšanas sekām.11.09.2015. ierados pie ārsta uz vizīti. Vizītes iemesls bija ceļa iepriekšējas traumas radītas problēmas. Apskatot manus rentgena uzņēmumus ārsts piedāvāja veikt injekciju celī. Uz ko protams es ārstam uzticoties piekritu. Pats es dzīvoju ārpus Latvijas, mana dzīvesvieta ir UK. Ārsts iedeva arī savu kontakttālruni, ja radīsies kādi jautājumi. Injekcija maksāja 25EUR, diemžēl čeks man netika izsniegts.Atgriežoties savā dzīvesvietā pēc 4 dienām konstatēju, ka ceļa vienā pusē parādās uztūkums, kurš pakāpeniski izveidojās lielāks. Līdz sāpes ar katru dienu kļuva neciešamākas, staigāšana sagādāja ļoti lielas grūtības. Zvanīju ārstam J. Krupeņko saruna bija īsa.” Tā nevajadzētu būt. Parasti tādu problēmu nav. Uz ko ātri arī ārsts neieinteresēts sarunu beidza.”Papildus visam ķermeņa temperatūra sāka palielināties līdz pat 38.Vērsos pie ģimenes ārsta UK. Kurš veica asins analīzes un nosūtīja mani uz rajona hospitāli. Rezultātā man tika konstatēts iekaisums, kurš tika injicēts kopā ar injekciju, ko veica ārsts J. Krupeņko. Netika veikta kārtīga dezinfekcija pirms injekcijas veikšanas.Celim tika veiktas divas operācijas. Ceļa stāvoklis bija ļoti smags. Tika vietām ārdīti beigtie audi. Hospitālī pavadīju laiku no 02.10.2015-23.10.2015.Patreiz tiek iziets antibiotiku kurss 6 nedēļu garumā. Katru dienu man ir jāapmeklē hospitālis, kurš atrodas citā pilsētā. Esmu arī patreiz darba nespējīgs. Ir nepieciešami ortopēda apmeklējumi, jo pārvietošanās patstāvīgi bez kruķiem nav iespējama. Un gala rezultātā tagad ir ne tikai vecā ceļa trauma , bet arī jauna.Vēršos tā iemesla pēc, lai tiktu pievērsta liela uzmanība ārstu kompetencei un darbībām, lai nenonāktu arī citi pacienti tādā situācijā. Un pirms uzticētos ārsta J. Krupeņko ieteikumiem tomēr kārtīgi pārdomāt pirms ļaut veikt kādas darbības ar savu ķermeni.

D

S Skaidrīte Strode 17.06.2016

Vakar, sēdēju pie ārsta Krupeņko kabineta durvīm Viļānos, un pienāca klienti no Ludzas un teica - dakteris Krupeņko esot no Dieva sūtīts! Lai viņu pavada Dieva Svētība!