www.sudzibas.lv Jēkabpils reģionālā slimnīca Infekcijas nodaļas medicinas darbinieku vienaldzība

Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Infekcijas nodaļas medicinas darbinieku vienaldzība

Jēkabpils infekcijas nodaļas medmāsu atieksme .03.10.17 mans mazbērns kuram ir1gads10mēneši iestājās slimnīcā infekcijas nodaļā ar augstu ķermeņa temperatūru bērnu ārsts pateica ka tas ir loringīts,sāka ārstēšanu pēc divām dienām kļūst sliktāk ,pēc analīzēm nekas nav,varētu būt vīruss .Temperatura turās visu dienu līdz uzceļas38,7.Pie tādas temperatūras bērnam sakas fibrilie krampji.06.10.17 dežūrējoša maiņas medpersonāla atieksme bija tāda,ka meita aizgāja prasīt lai iedot bērnam poti jo nepalīdz citilīdzekļi kas bij doti,lai nesāktos krampji,pateica ka nedos.Tad parasījām lai izsauc dežūrējošo arstu,adbilde bija-prieškam.Pie tam ka tajā laikā viņa sēž ada zeķi,un sarunājas savā starpā ar citiem darbiniekiem,otra medmāsa tajā laikā virtuves darbiniecei rāda savas bildes datorā,jautri satāstot un ēdot ābolus,tajā laikā kad vairākas reizes prasījām palīdzību,sākās stipras iesnas paprasījam varbūt kādus pilienus,teica ka nodaļā ir tikai pieaugušajiem,bērniem nav,tas ka bērni guļ šajā nodaļā ,bērniem nav nekā!Par sanitāro stavoklis ir slikts,no rīta vienkārši ar slapju lupatu pārbrauc un vis,pēc tam prasam paši birsti lai parslaucītu grīdu,toletes telpā ir neizsturama kanalizācijas smaka,ieejot iekšā jāspiež deguns ciet.Pie tam ka nodaļa ir samēra nesen uzcelta.Visvairāk sašutums parpersonāla attieksmi pret mazu bērnu,tieši konkrēti par šo maiņu rupjas,nelaipnas .Vai savā darba vietā var tā uzvesties?Ir taču iekšējie noteikumi kurus vavag pildīt.

I