Jēkabpils Reģionālā Slimnīca - Briesmīgs serviss

Ierados slimnīcā 7 no rīta ar vemšanu, caureju, knapi stāvu kājās. Man vēl liek pagaidīt uz soliņa, jo tur aiz lodziņa savas sarunas notiek. Es tur mokos, nevaru nosēdēt, labi, ka līdzi savs cilvēks pie kura paturēties un pavaidēt. Ielika uzņemšanā, stundu gaidīju kamēr dežūrārsts atnāks un pateiks māsiņām ko darīt. Es joprojām uz tās gultas mokos un vaidu. Ok. Atnesa, pielika man divas sistēmas. Tas, ka sistēma beigusies jau pirms stundas neviens nepamana. Tikai gaidi, mokies un klausies medmāsu sarunās par to ko labāk hesburgerā ēst. 4 stundas bija jāgaida ar tukšu sistēmu pie rokas kamēr atnāks dežūrārsts. Un kad prasi kas notiek, cik ilgi vēl jāgaida, visi tikai - uzgaidiet, uzgaidiet. Un tās māsas tik runā par savu dzīvi, neko nedara, es par viņu dzīvi - komunālajiem maksājumiem, atvaļinājumiem, vakariņām zinu daudz vairāk nekā kas notiek ar mani. Un tad beidzot ap 12 atnāca dežūrārsts un teica, ka infekciju nodaļa pilna, man nav vietas, var nākties tajā uzņemšanā gaidīt līdz vakaram. Un tik nelaipni, tik pretīgi izturas, bezmazvai - nav mirstošā kaite, vari pamocīties vēl uz tās kušetes. Tas bija pēdējais piliens. Atteicos no jebkādas viņu palīdzības un aizbraucu uz mājām ārstēties ar sava ģimenes ārsta palīdzību. Un jau vakarā jutos daudz labāk. Kauns no tādas slimnīcas. Kā var būt tāda vienaldzība.. Ok, saprotu, mainās dežūrārsti utt, bet kad tev staigā tas dakteris garām un saka - ai, iešu iedzert kafiju. Vai kad ieved jaunu pacientu - kas te vispār notiek, kā gribu atpūsties, tā jāstrādā? ! Priekš kam tu tur esi, ja tu gribi atpūsties. Kauns par šo iestādi. Vienkārši kauns.

Komentāri (2)

C critical thinker 04.04.2018

vakarā jau bija labāk... bet tad jau jums slimnīca vispār nebija vajadzīga

davfreim 05.04.2018

Švaka infekcija, ja jau vakarā jutāties labāk, tad varbūt nevajadzēja uzreiz uz slimnīcu skriet, bet jau dienas sākumā ārstēties ģimenes ārsta uzraudzībā? Un ko tad jūs gribējāt, lai ar jums dara slimnīcā? Burvju zāles iedod vai roku pietur? Izmeklēja, uzlika sistēmas, ja jau vakarā mājās viss bija labi, tad ko tādu varēja izdarīt slimnīcā?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes