Jēkabpils poliklīnika - slikts serviss

kādā sakarā , lai tiktu Jēkabpils poliklīnikā pie dermatoveneraloga (ādas ārsta) ir nepieciešams vēl ģimenes ārsta norīkojums, lai nemaksātu par konsultāciju 17.00 EUR?
nosēžu kā ''bankā ar numuriņiem ekrānā'' 30 min, man paprasa ģimenes ārsta norīkojumu, iesaka aiziet to paņemt (rinda) un atnākt atpakaļ atkal izņemot numuriņu rindā.
tas nekas, ka netieku vairs uz pieteikto laiku vismaz par 40min...

C critical thinker 11.09.2018

tādā sakarā, ka tā ir visur un tāda ir noteiktā kārtība? ir noteikti dažu jomu speciālisti, pie kuriem var iet bez ĢĀ nosūtījuma, bet pie pārējiem, ja negrib maksāt pilno maksu, ir jābūt nosūtījumam. viss.

M mārīte 60 19.09.2018

critical thinker...! Cik kategoriska atbilde...VISS..Vai nebūtu jāmācās kontaktēties ar klientiem?Tādas aizdomas,ka šis atbildes raksta jauns ,nepieredzējis cilvēks ,kuram gar pacientu ir izveidojies vienaldzības oreols.