Jēkabpils poliklīnika - Reģistratūra

Reģistratūrā iekārtotas 2 kases kopā ar reģistrēšanos pie ārstiem. Rindas ļoti garas, pilnas ar maziem bērniem un invalīdiem, veciem cilvēkiem ar kruķiem jeb slimniekiem. Kad nonācu pie kases, tad izrādījās, ka maksāt var tikai skaidrā naudā, ar karti nevar. Darbiniece pasūtīja uz citu kasi slimnīcā(citā mājā) vai uz dārzniecības veikalu Sedumi, kur bankomāts. Šī rinda tika pazaudēta un bija jāstāv vēlreiz. Pie kasēm nav uzrakstu par neapkalpošanu ar maksu ar karti vai atvainošanos par sagādātajām neērtībām!Vai iespējams šo situāciju labot kādai no augstāk stāvošajām iestādēm vai iedvest sapratni vietējai priekšniecībai - nevaru rast atbildi! Jēkabpilī šo situāciju acīmredzams uzskata par normu, kaut arī slimnīca lepojas ar reģionālas iestādes statusu un apkalpo slimniekus no vairākiem rajoniem:Aizkraukles, Madonas u.c.

T