Jēkabpils poliklīnika - Nepieņemama attieksme

Labdien. Gribu iesniegt sūdzību par Jēkabpils poliklīnikas rentgena dakteri. Šai dakterei acīmredzot ir nopietnas problēmas ar komunikāciju. Vakar,18.10.2018, mans dēls, sporta stundā savainoja kāju. Vakarā kāja uspampa un sāpēja. Šorīt,19. Oktobrī no paša rita, vīrs ar dēlu brauca uz jēkabpili taisīt rentgenu. Kasē samaksāja 10.00 eiro, jo nebija nosītijuma un gāja pie ārsta. Rezultātā, daktere puisi izlamā, aizrāda ka kasē bija jānorāda ka vajdzīgs rentgens kājai un nosākuma bija jāiet pie traumotologa, kas savukātr maksā 20.00 eiro. Un gala rezultāts ir, pilnīgi bezjēdzīgs brauciens. Pakalpojums nav saņemts, nauda samaksāta un ārkārtīgi liela vilšanās dakteres darbā. Vai šai dakterei būtu gabals nokritis ja viņa to rentgenu sataisītu, varbūt rentgenaparāts būtu salūzis, jo čekā nav rakstīts ka kājai vajag rentgen? Kā var zināt ka reģistratūrā ir jāpasaka kam tieši vajadzīgs rentgens? Izrādās ka čekā vēl nepareizi ārsts ir norādīts. Šajā rītā pieņēma sieviete. Lūdzu izskatīt jautājumu un sniegt atbildi uz e-pastu

19.10.2018

A arnitaa 19.10.2018

Reģistratūra un kase jau nu šeit nav vainīga. Kādā veidā lai ārsts zina, kam jāveic rentgens no čeka? Jēkabpilī gan diezgan interesanti, ka uz rentgenu var pats iet vienalga kas vēlas... Ja traumu iegūst sporta stundas laikā, būtu jau nu gan uzreiz jādodas pie skolas medmāsas un ja nepaliek labāk, tad vakarā (kad sāka pampt kā Jūs rakstāt) uz uzņemšanu, kur būtu gan rentgens uztaisīts, gan traumatologs paskatījies.

Lāsteka 19.10.2018

Stāstīšu kā mediķis, pie traumatologa ir jāiet, jo visas kājas rentgenu Jums netaisītu pats lieliskākais radiologs, jo no rentgena aparāta nāk laukā pietiekoši liels jonizētais starojumus- kas ir iemesls tam, ka rtg ieteicams veikt ne biežāk kā reizi gadā.
Respektīvi, traumatologs pateiktu vai rtg vajag un kurai kājas daļai tas vajadzīgs. Nav par ko!

davfreim 21.10.2018

Nesaprotu šoloģiku, ja ir trauma, tad jāiet uz traumu punktu, pie ģimenes ārsts un uzņemšanu, pie nopietnas traumas pat jāsauc NMPD, nevis jāskrien uz savu galvu kaut kur taisīt rentgenu un tad dusmojas, ja nedara tā, kundze iedomājusies.

U Uuussser 26.10.2018

Autorei, pirms rakstīt sūdzību, vajadzētu nedaudz padomāt ar galvu. Vai jūs esat ārsts, kas var noteikt, vai ir nepieciešams taisīt rentgenu? Ja jūs netēlotu pārgudro un aizietu pie ārsta, jums tiktu sniegts pakalpojums, ietaupītu laiku un naudu. Ne kasierim, ne rentgenologam nav jāzīlē, kas tieši jūsu dēlam ir nepieciešams. Dēlam noteikti sāpēja tā kāja, bet jūs faktiski liedzāt viņam medicīnisko palīdzību. Ne ārsti ir vainīgi šoreiz, bet cilvēka aprobežotība.

L Liellāsteka 27.10.2018

Sūdzības.lv acīmredzot domāts lai radītu strīdus un kašķus komentētāju vidū. Runa iet par to ka, pakalpojums nav saņemts vispar, pēc būtības, principā. Runa ir par to, ka rentgena kabineta stradājošā daktere, regulāri, ir asa ar pacientiem. Pastāsti cilvēcīgi, mierīgā tonī paskaidro-ko vajag izdarīt, kas nav pareizi utt. Nu jūs mīļie padomājat paši, nu kā divi vīrieši, tēvs un dēls. Kas pie ārsta aiziet, varbūt vienreiz gadā, var zināt ka reģistratūrā ir jāpasaka, ka rentgens ir jāustaisa potītei. Nu kā? Visi tādi gudri, ka nav ko pasūtīt. Un ja es maksāju kasē 10.00 eiro, par rentgenu, tas nozīmē, ka es eju par savu naudu, bez nosūtijuma. Nu jūs pirms komentējat tik gudri, no sākuma apdomājat. Ne jau sava prieka pēc, cilvēks tagad liek negatīvu atsauksmi parpoliklīnikas servisu.

L Liellāsteka 27.10.2018

Un starp citu, no poliklīnikas es tā arī atbildi neesu saņēmusi, kā arī 10.00 eiro.Vis ir atstāts,JŪSU,ziņā mīļie komentētāji.Varbūt kāds grib arī tos 10.00 eiro atgriezt, ar tādu pašu degsmi kā komentējat? Un tikai nesakiet ka es esu tumsoņa, mazizglītota vai vēl tur kautkāda.Pirms spriežat par mani, nosākuma paspriežat par sevi.

L Liellāsteka 27.10.2018

Par jēkabpils poliklīniku un slimnīcu,vispār nekad neko negatīvu neesu teikusi.Nekad neesu sapratusi tās negatīvās ziņas par Jēkabpils medicīniskaiem pakalpojumiem.Pati varu teikt tikai to labāko, tiešām.Ārsti ir lieliski, atieksme brīnišķīga.Man viena gada laikā,Jēkabpils slimnīcā, ir sanācis gulēt trīs reizes vienā nodaļā.Medpersonāls- super.daktere, kas bija man-nu tā ir daktere ar lielo burtu.dakteres kolēģis,tas ir vispār-lai Dievs dod visiem tādus dakterus. Tiešām.Neiedziļināsos.Tiešām,ne par ārstiem, ne par reģistratūru-pilnīgi neko sliktu nevaru teikt.Tapēc ari braucu uz Jēkabpili nevis Aizkraukli.BET,nu rentgena daktere, nu tur mīļie, labie, komentētāji es nezinu cik jābūt aklam, lai neredzētu ka tā daktere nevis runā, bet rej.

"es nezinu cik jābūt aklam, lai neredzētu ka tā daktere nevis runā, bet rej" - ...un kurlam, lai nedzirdētu, kā viņa izskatās...

Lāsteka 29.10.2018

Par Jums, Sarmīte viss ir skaidrs. Visa pasaule ar sūdzības.lv komentētājiem priekšgalā ir vainīgi pie situācijas, ka pieaudzis cilvēks ar bērnu, neprot uzdot jautājumus.
Atbildu vēlreiz, Jums tika asi atbildēts- tad nu lūk, tas ir pilnīgi subjektīvi un pierādāms tas nav.
Bet es ceru, ka Jūs bērnu pie ārsta aizvedāt, nevis vedīsiet tikai tad, kad poliklīnika būs Jums atbildējusi..