Jekabpils polikliinika - Kirurgs Bebris

Manai sievai ir plantaarais fasciits(probleemas ar papeeza kaulu), ljoti saap, staigaa ar gruutiibaam.Griezaamies pie kirurga Bebra (Jekabpils p-ka), peec paliidziibas, zinaadami, ka saapes nonjems ar 2 injekcijaam.Kirurgs Bebris pienjem pacientus katru dienu tikai 1 st 20 min (!!!), peec tam vinjsh tos nosuuta uz savu firmu, Briiviibas ielaa 208, tur vinjam ir pienjemshanas kabinets.Viss buutu labi, ja vinsh buutu pielietojis ZAALES, bet, tas maita injicee parasto fiziologisko skiidumu zaalju vietaa.Ar katru apmekleejuma reizi vinjsh teica, ka mums pie vinja buus jaanaakn arvien vairaak reizes.Viena shprice -- 7 Ls!Labs bizness aarstam!Protams, saapes nekur nepazuda, bet pazuda uzticiiba.Rezultaataa, buus jaabrauc uz Rigu.Taa kaa cilveeki -- esiet modri!
Mans e-pasts [slēpt]@inbox.lv

J

M Māris 30.03.2009

Izlasiiju Suudziibas.lv Tavu sūdzību par dakteri bebri, varu tikai pateikt vienu-viņš ir labākais ķirurgs jēkabpilī un tie karabatovs un salavjovs-latviešu nīdējs ir vienmēr pilnā, nenormālie dzērāji un viņiem pat lopiņus nevarētu uzticēt, kur nu vēl cilvēkus. Bebris ir populārs un ne jau par velti pie viņa vienmēr ir rindas atšķirībā no iepriekšminētajiem.
Par konkrēto Tavu gadījumu gan grūti ko spriest man arī deva trīs bolādes, man palika labāk, nezinu ko gan man tur šļircināja un kā es to vispār varētu noteikt.

S sika 30.03.2009

Man draugs guleja Jekabpils slimnica, un tad kad vins pomodas no koma aizgaja apskatijas savas mantas vinam pazuda naudas maks ar kredit kartem un auskars no auss, ka tas ir vispar iespejams, ka vini var sita darit.Kad saka prasit kur viss ir neviens neka nezin.

M mihails 21.09.2009

Jēkabpils slimnīca ir Nāves nometne, kur strādā Dr. Nāve

M Mara Zvilna 06.01.2014

Esmu pacietīga, bet nu diez vai otro apmeklējumu šajā slimnīcā es izturēšu, jau doma par to, ka tur būs jādodas sagādā galvassāpes, 10x labāk dodos apmeklēt ārstus Aizkrauklē vai jebkur citur, pirmo reiz šajā poliklīnikā atrados, lai pārsietu pirkstu, pavadiju kādu 1h meklējot kur iet, un ko darīt, kur samaksāt utt, jo apkalpojošais personāls nelabprāt runā - neko neviens nezin, visi kko murmina zem deguna, tāda sajūta ka vairums tur iepriekš par apkopējām strādājuši.
Un pēdejais atgadījums cenšanās pierakstīties pie ārsta, kur man nenormālā ātrumā nosauca laiku, datumu, kas jāņem līdzi un pie kā pieraksts, kad jautaju lai atkārto, dzirdēju - uzredzēšanos, nu lūk man ir pieraksts uz EKO kardiogrammu, un nav ne jausmas par to, kas janem lidzi un jazin, un vel jaukakais ir tas, ka es pat nezinu, kur man jaiet un pie kura arsta, jo diemzel registratura cilveki ir tik noslogoti, ka nav laika pat 30 sek veltit, lai atbildetu uz jautajumiem.

Vienigais arsts par ko varu teikt tikai labu un loti priecajos, ka tomer ir ari arsti, kas nesteidzina savus pacientus un aprunājas un uzklausa un vienmēr no ši arsta kabineta izeju ar smaidu uz sejas, varu teikt tikai paldies dakterim Blinhenam.

V valdis krastins 12.04.2016

viņš ir loti labs arsts man bija ieaudzis nags un vins tika gala