Jēkabpils pilsētas slimnīca - Ēdienā akmens

Jēkabpils slimnīcas infekciju nodaļā gulēju kopā ar bērnu. Esmu mamma. Bērnam ir 10 mēneši, tāpēc man kā mammai pienākas par velti ēdienreizes. Bet kāds izbrīns vakariņās salātā mani sagaidīja, nenovēlētu pat ļaunākam ienaidniekam. Man tajā trāpījās ass 2cm akmens. Par laimi tas nebija bērna ēdienā un par laimi man nenolūza zobs. To pateicu personālam, par ko tie tik nosmējās un teica ka virtuve nav vainīga. To visu nofotografēju. Nepietiek ar to ka attieksme ir slikta, tad arī strādāt negribas. Fuj. Labāk ir nenokļūt šajā nodaļā!!!

ž

covax 20.04.2016

Kur foto?

ž Žanna 555 20.04.2016

No telefona nevaru ielādēt.Tikšu mājās pie datora.Noteikti būs.

M MiniMe 20.05.2016

Kur bildes?

ž Žanna 555 27.05.2016

Re ir bilde. Kartupeļu gabaliņi, burkānu un vidū akmentiņš!

M mārīte 60 19.09.2018

iespējams ka tas akmentiņš varēja būt zaļajos zirnīšos,jo tos novāc mehāniski.TAD KAD TOS PAVĀRS BER SALĀTOS ,NEPĀRLASA PA VIENAM,TĀPĒC VAR GADĪTIES,KA TUR BIJA AKMENS. Zinu no pieredzes mājās.Diemžēl tajos produktos ,kuruz mehāniski novāc nav garantiju ,ka nebūs klāt ticis kāds akmentiņš.Un ne nodaļa ,ne slimnīca,ne arī virtuves pavāri nav vainīgi.Ja Jums ir problemas ar ēdienu,lai atnes Jums to no mājām,kur no dārza visu noņem ar rokām,kur arī zaļos zirnīšus no pākstīm tira ar rokām.Ja gribat kasīties tad meklēkiet īsto vainīgo un nevainojiet tos,kuri tanī sarakstā nu nekādīgi nevar būt.