www.sudzibas.lv Jēkabpils 3.vidusskola Skolotājas visatļautība

Jēkabpils 3.vidusskola - Skolotājas visatļautība

Esmu Jēķabpils 3.vidusskolas 9.klases skolniece un esmu noraizējusies par savu vērtējumu matemātikā . Abu devīto klašu matemātikas skolotāja Ina Languša izturas necienīgi un netaisni pret saviem skolēniem, to starpā ari savas audzināmās klases skolēniem. Pats galvenais skolotāja pārkāpj Jēkabpils 3.vidusskolas citējot ''IZGLĪTOJAMO MĀCĪBU SASNIEGUMU VĒRTĒŠANAS UN UZLABOŠANAS KĀRTĪBU'' .Piemēram '' 6. Visos pārbaudes darbos, kurus vērtē ballēs, izglītojamam jābūt iespējai saņemt 10 balles.8. Kārtējā pārbaudē, kurā izglītojamā ikdienas mācību sasniegumus nav iespējams novērtēt 10
ballu skalā, pedagogs tos novērtē ar „ieskaitīts (i)” vai „neieskaitīts (ni)”.'' Pie šīs skolotājās dabūt 9 vai 10 izņemot KD, kuri ir labi ja 3 vienā pusgadā nav iespējams saņemt. Skolotāja ir izdomājusi savus vērtēšanas kritērijus. Katru dienu alfabēta kārtībā visas stundas garumā pie tāfeles iet vairāki cilvēki un neskatoties no uzdevumu grūtības pakāpes saņem atzīmes 4 līdz 8 ballu skalā un dažreiz par vienu kļūdu pat neuzmanības ,piem., saskaitīšanā var noņemt 1 līdz 3 balles un tā par katru kļūdu, bet vienalga vai vispār tu tēmu saproti liek 4. Visas šīs atzīmes viņa rakts kaut kādā mistiskā blociņā, gala atzīmi ieliek summējot trīs atzīmes. Pats trakākais ir tas, ja ,piem., atzīmes ir 7,7,6 parasti no šim citi skolotāji ieliktu 7, bet viņa skaitļus atzīmēs nemaz neapaļo un šajā gadījumā ieliktu 6. Vai tas ir taisnīgi, ka atzīmi izšķir vien nieka 0,5 balles?
Nemaz var nerunāt par viņas mācīšanas stilu- ieslēdz kaut kādu videoklipu no youtube.com un lūdzu mācaties, nesaprati pats vainīgs. Par teksta uzdevumiem vispār pateica ja tu agrāk viņus nesaprati tad tu ari tagad nesapratīsi man nav jēgas stāstīt.

M manisauccilveks 10.01.2017

-rep nepiekrītu, skolotāja diezgan laba. Ja nepatīk šī skolotājā, ej uz vakarskolu vai maini skolotāju. kek

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Atslābsti!