LV RU
www.sudzibas.lv Jēkabpils 3.vidusskola Angļu valodas skolotāja

Jēkabpils 3.vidusskola - Angļu valodas skolotāja

Sveiki! Meita iet Jēkabpils 3. Vidusskolā ar skolu ir apmierināta un viss ir super! Tomēr par angļu valodas skolotāju Ināru Krūmiņu ir dzirdētas ļoti daudz sūdzības un ne tikai no meitas, bet arī no citiem klases bērniem. Skolotāja visa semestra laikā neko jaunu nav iemācījusi, gandrīz katru stundu bērni taisa grupu darbus, lai novilcinātu laiku un neko jaunu neiemācītu. Skolotāja pati angļu valodu zin ne visai spīdoši, kad bērns pajautā kādu jautājumu saistībā ar uzdoto, tad skolotāja vai nu nevar atbildēt uz jautājumu, jo nezin, vai nu izvairas no jautājuma un maina tēmu. Bērniem 9. Klasē ir eksāmens, ļoti šaubos ka ar šādu mācīšanas metodi bērni to varēs nokārtot.
Paldies!

Vairāk sūdzības par Jēkabpils 3.vidusskola

Komentāri (8)

really? 20.02.2019

Skolotajam nav viss ar karotiti mute jaielej beerniniem, kuri parsvara nekadu interesi neizrada, un vecaki pec tam sudzas,ka skolotajai ne tadas macisanas metodes! Ticu,ka lielaka dala bernelju sez bez pilnigi kkadas intereses stunda un nemaz negib piepuleties un kko iemacities, ka jau tas lielakoties skola sada vecuma ir.
Jamacas ir pasam, nedzivojam akmens laikmeta, lai skatas filmas,multenes angliski,tagad tapat datora viss ir anglu valoda,nav vairs tie laiki,kad anglu valoda Latvija kkas eksotisks bija.

T [email protected] 20.02.2019

No filmām var iemācīties gramatiku? Kāpēc tad vispār ir skola, ja visu pats var iemācīties mājas no datora? Un kam ir domāti skolotāji? Un nav tiesa, ka berni neizrāda interesi, visiem bērniem ir pretenzijas pret šo skolotāju, jo bērniem neko nemāca un bērni grib iemācīties, jo tagad angļu valodu visur vajag. Un kā jūs vispār varat kaut ko komentēt, ja jūs nesēžat stundā un nezinat kā ir!

P Profesоrs 20.02.2019

Skola ir vajadzīga, lai sniegtu oficiālu dokumentu par izglītību un nekas vairāk. Bērnam ir pašam jāmācās un vecākiem, kuri piedzīvojuši padomju laiku, ir jāizmet no galvas stereotips, kad izglītība bija piespiedu kārtā.

T TavsSencis 20.02.2019

Protams, jo īstens skolotājs mūsdienās sēž klasē un uzrauga, lai Pēterītis un Anniņa nespēlē dakteros. Pārējais pie kājas, lai bērni mācās. Ierosinu izglītības reformu īstenot ieslēdzot bērnus Nacionālajā bibliotēkā no plkst. 08.00-17.00. Lai paši mācās.

P Profesоrs 20.02.2019

Nu jā, šis ir smags gadījums. Labāk pavērojiet, kāda ir izglītības sistēma attīstītajās valstīs. Tur skolās liek daudz mazāk mācīties un ko, tur bērni izaug par stulbeņiem, kas neko dzīvē nesasniedz? Kaut kā neizskatās, jo tādās valstīs dzīves līmenis joprojām ir krietni augstāks nekā Latvijā, kur cilvēki ar augstāko izglītību strādā par viesmīļiem un pārdevējiem. Un kāpēc? Tapēc ka bērns izaug par nemotivētu un pasīvu cilvēku, kurš pieradis, ka viņam viņu regulē un nedod patstāvīgi pieņemt lēmumus. Vecākiem ir jālauž galva, lai atrastu savos bērnos tādas dotības, kas ļaus viņiem kaut ko sasniegt savā dzīvē.

T [email protected] 20.02.2019

Tad varbūt vispār nejiet uz skolu? Ņemsim visi bērni grāmatas mācisimies mājas! Kam tad vispār domāti skolotāji, lai pasēdētu un pieskatītu bērnus? Pasēdēt var arī mājās! Skolotāji ir domāti, lai iemācītu un izglītotu, tā arī rodas jauni skolotāji.

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Tak atslābstat, nav baigi svarīga tā angļu valoda un daudzi nemaz nepardzivo

T tfehfjkshghg 20.11.2019

Stundā liek pirdīt uzdevumus tikmēr pati nodarbojas ar kautko citu. Šodien piemēram, nesaprotu tēmu un pat nevar apskaidrot, bļauj...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes