Jēkabpils 3.vidusskola - Kīmijas skolotāja

Labdien!Ja jums vai jūsu bērniem ir vajadzīga augstskolai laba ķīmijas atzīme, tad NEKĀDA gadījumā neiestājaties Jēkabpils 3.vidusskolā, jo pateicoties kīmijas skolotājas Litas Krūmiņas mistiskajiem kritērījiem nav iespējams iegūtu atzīmi ar ko ir iespēja konkurēt iestājoties augstskolās. 10 .klasē es iestājos šajā skolā , bet 12.klasē saprotu ,ka profesīja mediķis ir neizsapņojama šajā skolā, pateicoties ķīmijas skolotājai,kas savu mācību priekšmetu vēl aizvien vērtē pēc padomju atzīmju skalas (no 1 līdz 5)Mācību gads sākas ar aprīlī un mājā macīto vielu ,ko atkārtojot izņēma nedēļas laika. Saprotams ,ka neviens neko nesaprot. Rezultāta - sekmīgi ir 3 skolēni (no kuriem divi ieguva 4balles un viens 5 balles ) no 23 skolēniem. Nākamajā stundā tiek ņemta jauna viela,lai gan vecā tēma nav apgūta . Protams ,klasē sakās protes par to ,kā var ņemt jaunu tēmu ,ja vecā nav zinām?? Uz ko kīmijas skolotāja atbild- Tā nav mana problēma. ŅEMIET PRIVĀTSKOLOTĀJU-. Tad ir jautājumus- vai tiešam ,tas ka vairak kā 90 % klases audzēkņu nesaprot mācību viela nav viņas problēma? Pēc šī kontroldarba paiet nedēļā un ir vēl viens kontroldarbs. Kura rezultāts - 5 sekmīgi skolēni no 23 skolēniem . Un atkal tiek apgūta jauna viela. Protams, māību daļa to nezin, jo katru likumu var apiet arī attiecība uz ķīmiju- atzīmes tiek saliktas tikai tad , kad tās ir izlabotas. Apmeklējot SUPERagrās konsultācījas ķīmija skolotāja ne reizi neieskatās mūsu darba , bet azīme jau ir ielikta mykoob.lv tikko mēs izejam no kabineta, tas liek domāt ,ka atzīmes tiek izliktas pēc patikšanas vai nepatikšanas principa. Cien. skolas vadība varbūt ir laiks risināt šo problēmu ? Ar šos skolotaju jau ik gadu ir problēmas, jo ir saņemtas sūdzības gan vecākiem ,gan skolēniem . Ik gadu šajā priekšmetā ir zemāka vidēja atzīme. Vienīgā mācību daļas rīcība ir atnākt pasēdēt ķīmijas stundā, bet vai no tā ir jēga ,ja skolotāja , tad neparāda savu īsteno būtību .Arī Sūdzības.lv lielāk daļa sūdzību par mūsu skolu ir tikai dēļ šī skoltāja. Vai varbūtu šaja mācību iestādē darbojas princips - roka roku mazgā? http://www.sudzibas.lv/jekabpils-3-vidusskola-c24127.htmlhttp://www.sudzibas.lv/jekabpils-3-vidusskola-c24456.htmlAr cieņu 12.kases skolnieks .

L Lauruhhha 16.12.2016

Nepiekrītu. Ari mācos Jēkabpils 3.vidusskolā, bet 9.klasē. Man ķīmijā iznāca gandrīz 9 pietrūka tikai vienas atzīmes. Skolotāja nav pati labākā, bet iemācīt māk un vērtēšanas sistēma ari ir normāla

B Blondaaaa 08.02.2017

Es esmu 3.vsk absolvente un ķīmijas skolotāja ir viena no labākajām skolotājām. No sākuma paskaties uz savu uzvedību stundās un tad kaut ko murmini tālāk! Es ķīmijā rakstīju ZPD un man sekmes bija loti labas. Skolotāja vērtē loti pareizi ja ir 5 tad ir 5 ja nav tad nekā.

A asd 12.06.2018

Tas ir atkarīgs no viņas garastāvokļa, un turklāt viss kārtība ar uzvedību stundās. neteicu,ka slikti vērtē,tikai dažreiz attieksme,pat mācoties ķīmiju,nav tā labāka, bet zinu,ka viņa nav sliktākā skolotāja, jo labāk lai ir sūdīgi ķīmijā nekā dažas labas,kuras šķiro, Lita,vismaz ir kā cilvēks nevis kā dažas labas tur.

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Cik cilvēku - tik viedokļu.

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Tak gan jau nesekmīgie raksta šo murgu

N No 3.vsk 01.11.2017

Piekrītu gan, izskatās gan, ka viņa skatās pēc cilvēka, tiem kam grūtāk iet ķīmija, tad vispār labāk iet citur mācīties, jo aizejot uz konsultāciju, nekas netiek pārskaidrots. bet tas jau nekas, ka šos svarīgos sīkumus nevar tā iemācīties! Vērtēšanas sistèma ir vienkārši nesaprotama.. Protams, aizstāvji, visi ķīmiķi, kuriem vienalga, kāds skolotājs māca, bet atvainojiet, ne visi var tik sarežgītu saprast, tiem kam nav šo dotību. Nevajag te ja?

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

atslābsti,jo visiem vienalga tavs komentars

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

es to skolotaju vietā nemaz neklausītos jūsu tizlajos viedokļos. Ah cilvēki

L LiepinijSanjuh 11.09.2019

izskatas,ka puse te komentu vnk dusmas teikti,atslābsiet cilvēki.

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Nu skolā ir jaunās skolotājas,gados jaunas,un par tām ari sūdzas ,ka škiro,tak cilveki,vienreiz paskataties uz sevis un savu uzvedību. ir gadijumi,ka varbūt uzbļauj uc,bet nu un.

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Cilvēki,jūsu zemais IQ te redzams. Liekat mieru skolotājiem un dzīvojat paši savu dzīvi.

L LiepinijSanjuh 12.09.2019

Paši pamāciet un redzēsiet,tie gudrie negāciju teicēji

Negacija nepamatota