Jauni autobusi - Rīgas Satiksme

Ko darīt, lai varētu Rīgas Satiksmei lūgt izveidot jaunu autobusa maršrutu? Vēlme man un dažiem kaimiņiem ir izveidot autobusu uz Mūkupurvu/Beberbeķiem, kaut kā lai izbrauktu cauri Mūkupurvam un cauri Beberbeķiem, jo uz šīm vietām transports nekāds neiet, tikai garām pa Kārļa Ulmaņa Gatvi.
Iedzīvotāju ērtībām vajadzētu jaunu autobusa maršrutu, jo uz Mūkupurvu pa vakariem īpaši nepatīkami iet, jo tur nav apgaismojuma, tur ir daudz pamestu dārziņu un tur cilvēkiem ir jādodas cauri mežam, pļavām un vieta pati par sevi ir nepatīkama un mazattīstīta. Vajadzētu tiešām autobusu, kas ir izdevīgi Mūkupurva rajona, Beberbeķu rajona iedzīvotājiem, jo no rītiem ir darbs, vakarā uz mājām un nokļūt mājās ir gan bailīgi gan grūti, jo no pieturas tuvākās ir jāiet gabals līdz jaunam, smukam tiltiņam, jo savādāk uz Mūkupurvu nav iespējams nokļūt, kā tikai ejot pāri un tāpat pārejot, vēl ir jāiet līdz īstajam ceļam, kurš nav ne asfaltēts, ne apgaismots, un ir kā bomžu midzenis, es atvainojos, bet tā ir. Tā jau neko mums tur neveido, tad vismaz transportu var nodrošināt ar kādu autobusu. Mūkupurvs, Beberbeķi atrodas blakus Lidostai ''Rīga''. Mūkupurvs ir milzīgs un maz kam zināms, jo vieta ir mazattīstīta, būtībā, tikai pļavas un meži. Beberbeķi drusku modernāki, ar jaunām mājām un transprts tuvāks. Tāpēc ir vajadzība pēc transporta, iedzīvotāju, bērnu drošības dēļ, jo ir apnicis šādi mocīties, doties milzīgu gabalu cauri mežiem, kur sazin kas staigā, kamēr citos rajonos ir veikali, transports, viss kā nākas, bet Mūkupurvs un Beberbeķi ir kā nomales pamestas, kur nekas nav.
Kur griezties? Cik zinu, mēs nelielais daudzums neko nedabūsim, jo viņiem nav izdevīgi dot autobusu, ja tajā neviens nebrauks, bet es zinu ka brauks, cilvēki izmantos, jo vajag.

M Maksija 10.03.2011

Pilnibaa piekriitu! Esmu Beberbekju iedziivotaaja un autobuss ir taaalu. Vareetu jau autobuss braukt kur brauc 32, 43 autobuss un kkaa apgriezties un izbraukt cauri Beberbekjiem un braukt cauri Beberbekju 5.liinijai un buus Muukupurvaa un izbraukt varees pa Muukupurva ielu, apkalpojot cilveekus.
Lieliska doma:))

M Maksija 10.03.2011

Prieks - arī Maksija :D Kurā ielā Jūs dzīvojat?

M Maksija 10.03.2011

Nee, es vienkaarsi Maksija raksiiju jo domaats kaa jums, Maksija!
Es dziivoju beberbekju 5 liinijaa, blakus Muukupurvam un transprts ir problematisks:(

M Margosha 10.03.2011

Brauc ar Taxi

M Maksija 10.03.2011

Gudriniece! Pati brauc! Es dzīvoju Rīgā, un transportam sabiedriskajam ir jābūt visur!

A AnGos 11.03.2011

Kādēļ visi domā ka šeit rakstot, kaut kas uzlabosies! Vāciet domubiedrus un viņu parakstu, jo vairak jo labak... Iesniedziet to RS vadībai vai pat Rigas Dome... esiet uzstājīgi un tad jau reiz kads ņems vērā... vismaz būs jāņem vērā!

A asdf 11.03.2011

olololo, Sapņo vien, lai RS ieviestu jaunu maršrutu uz kaut kādu čuhņu, kur max kādi 5 cilvēki braukātu ar to autobusu :D :D u jelly?

M Maksija 11.03.2011

Kāpēc tik skarbi un ka čuhņa? Nu nav jau tā, vienkārši mums tā vieta ir tāda ar mājām, dārziņiem veciem un nekā cita jau nav un cilvēki jau dzīvo un Mūkupurvs atrodas Rīgā un ir Rīgas rajons, tāpat kā Purvciems, Zolitūde, Bolderāja, tikai mazattīstīts un nekas jau tāds nav, bet vai tas nozīmē ka tur kas dzīvo nav cilvēki, kam vajag arī tik vien kā jaunu autobusu, kas ļauj mums ērti nokļūt turp un atpakaļ?
Nezinu cik izmantotu, bet izmantotu, jo cilvēkiem jau vajag!

S Sesks 11.03.2011

...

S Sesks 11.03.2011

Rīgas satiksme rullē

Z Zinaida 11.03.2011

ak tu jēziņ!!! dzīvo kaut kādos bribriģekos un viņiem vēl uz turieni dod autobusu...vāāāāks... izvēlies sev normālu dzīves vietu nevis kaut kādus bla bla bla un būs miers, vai nē Čangal? gde ti, moja podruga ?

R RīgasSatiksme 11.03.2011

mēs jau nopirkām autobusu un turpmāk viņš kursēs no Ķīnas līdz beberbeķiem. pierakstiet numuru un gaidiet pieturā:

A Annuks 11.03.2011

Maksija, Mūkupurviete, tu esi stulba vai kā??????
Mūkupurvs tak ir drausmīga vieta kur pat dzīvot neviens nevēlas un pat uz to pusi neskatās jo vietai ir blakus lidosta tieši pie tām tavām mājām un troksnis ir milzīgs!!! Galīgi aptaurējusies!!!
Un rekur nesens raksts par šo vietu-
L. Barkāne teic, ka apkārtējo māju iedzīvotāji jau tagad jūtas kā Rīgas attīstības plāna gūstekņi. Plānā noteikto būvniecības ierobežojumu dēļ viņu īpašumiem pircēji met lielu līkumu. Un, visticamāk, plānotās būvniecības galvaspilsētas rajons pašlaik izskatās kā drīzai nāvei nolemts - ielas ir bedrainas un neapgaismotas, neapbūvētās zemes platības tiek piegružotas. Šajā apkaimē mīklaini aizdegas neapdzīvotās lauku mājas un dārza mājiņas, kaut arī pārmērīgā mitruma dēļ uguns nelaimes pašas no sevis it kā nevarētu izcelties, norāda laikraksts Latvijas Avīze!

Tātad nekāda autobusa nebrauks uz tādu čuhņu, jo vieta ir lidostas teritorijai nolemta un iespējams jums vispār nāksies pārvākties, tāpēc nafig autobusu uz kkādu purvu???????
Labāk pārvācies un normālu rajonu, bet nu Mūkupurvs ir nolemts nāvei...psc...dzīvo kkādā bedrē un vēl grib autobusu:D:D:D

Z Zinaida 11.03.2011

vo vo... visi saprot, ka uz bedri autobuss nebrauks... tēmu var slēgt. Paldies visiem un atā bubrubeķiem!!

M Maksija 11.03.2011

Bet nu nopietni! Tieši tāpēc ka ceļi ir bedraini un neapgaismoti, ir problēmas nokļūt līdz vajadzīgajai vietai un mājai! Lidostai pieder neliela daļa teritorijas! Mēs jau gadiem gaidam kad sakops apkārti, bet nekas nenotiek un šaubos jau par to, jo dēļ purva mūsu mājas sāk aplūst un viss iet uz ūdeni! Tas tiešām ir sāpīgi, ka mūsu vieta tiešām ir kā ''nāvei'' nolemta un mēs nezinam kas notiks tālāk. Vēlme bija pārdod zemi, bet neviens nevēlas un negrib pirkt, jo vieta ir purvaina, ļoti mazattīstīta un tajā nekā nav, vēl troksnis no Lidostas, bet nu vismaz autobuss būtu kāds solis uz attīstību! :(
jau rakstīju uz Rīgas Satiksmi ieteikumu! Redzēsim, ko atbildēs!

Z Zinaida 11.03.2011

Čangal, šī bāba nekādīgi nenomierinās... ko ieteiksi ? domāju, ka bubrudubros ir jāslēdz nost internets, lai beidzot viņi pārstāj no savas bedres līst, vai ne ?

A Annuks 11.03.2011

LOL :D Ceri vien ;)
Tevi pasūtīs dirst :P Rīgas satiksmē ir skaidri uzrakstīts ka lai veidotu jaunu autobusu, ir nepieciešami paraksti or something like that un ir vajadzīgs normāls ceļs un galapunkts kur var stāties autobuss un apgriezties :P
Jums kkas tur tāds ir? nea šaubos ;)
Tāpēc esmu pārliecināta ka 99% jums nekas nebūs un jūsu purvs vnk nosprāgs un iedzīvotāji jau var doties prom no tās miskastes ;) es bijusi man liekas 2 reizes tur un tur pat normāla ceļa nav :P kkādi grunts, akmens sūdi salikti un ne apgaismojuma, vsp nekā...kkādi sūda mazdārzi kuri ir piedrazoti un citi mēsli ;) tāpēc kāds autobuss? iztiec kā ir un labākais būtu censties pārdod, lidostai vai kam...ja ir lidostai nolemts, tad nekāds autobuss nebūs, jo rīgas dome speciāli neatļaus autobusu tāpēc lai jūs saprastu ka nekas nebūs un jādomā par pārvākšanos, citādi ja iedotu autobusu tad jūs domātu ka vot viss ir super un var dzīvot...nea...ja vieta ir lidostai nolemta, tad tā visdrīzāk arī būs, jo lielākā daļa cilvēku ir par lidostas attīstību un tie purvi jārok ciet un jāatīsta vieta un kkādas tantes no purva jau nu nebūs šķērslis attīstībai ;)
sorry, bet Maksija tu esi idiote ;)

Z Zinaida 11.03.2011

kas tas vēl pa lauku vārdu: Maksija? jums tur mūkupupā ir šādi vārdi pieņemami?

S Sonya 11.03.2011

Rīgas Satiksme ir ļoti neattīstīta, tas jā!

Cilvēciņi, kuri tik ļoti negrib, lai mūsu pilsēta attīstītos, pietaupiet savus jēlos komentārus.

Un Zinaida, lūdzu paplāties ar sava vārda izcelsmi, ja tev ir pret Maksijas vārdu kādas pretenzijas. Es tik zinu babkas ar semečkām ar Zinkas vārdu

A ATBILDE 12.03.2011

Piezvani uz Rīgas Domes Satiksmes departamentam 67012700 un ierosini.