Jauni autobusi - Rīgas Satiksme

Ko darīt, lai varētu Rīgas Satiksmei lūgt izveidot jaunu autobusa maršrutu? Vēlme man un dažiem kaimiņiem ir izveidot autobusu uz Mūkupurvu/Beberbeķiem, kaut kā lai izbrauktu cauri Mūkupurvam un cauri Beberbeķiem, jo uz šīm vietām transports nekāds neiet, tikai garām pa Kārļa Ulmaņa Gatvi.
Iedzīvotāju ērtībām vajadzētu jaunu autobusa maršrutu, jo uz Mūkupurvu pa vakariem īpaši nepatīkami iet, jo tur nav apgaismojuma, tur ir daudz pamestu dārziņu un tur cilvēkiem ir jādodas cauri mežam, pļavām un vieta pati par sevi ir nepatīkama un mazattīstīta. Vajadzētu tiešām autobusu, kas ir izdevīgi Mūkupurva rajona, Beberbeķu rajona iedzīvotājiem, jo no rītiem ir darbs, vakarā uz mājām un nokļūt mājās ir gan bailīgi gan grūti, jo no pieturas tuvākās ir jāiet gabals līdz jaunam, smukam tiltiņam, jo savādāk uz Mūkupurvu nav iespējams nokļūt, kā tikai ejot pāri un tāpat pārejot, vēl ir jāiet līdz īstajam ceļam, kurš nav ne asfaltēts, ne apgaismots, un ir kā bomžu midzenis, es atvainojos, bet tā ir. Tā jau neko mums tur neveido, tad vismaz transportu var nodrošināt ar kādu autobusu. Mūkupurvs, Beberbeķi atrodas blakus Lidostai ''Rīga''. Mūkupurvs ir milzīgs un maz kam zināms, jo vieta ir mazattīstīta, būtībā, tikai pļavas un meži. Beberbeķi drusku modernāki, ar jaunām mājām un transprts tuvāks. Tāpēc ir vajadzība pēc transporta, iedzīvotāju, bērnu drošības dēļ, jo ir apnicis šādi mocīties, doties milzīgu gabalu cauri mežiem, kur sazin kas staigā, kamēr citos rajonos ir veikali, transports, viss kā nākas, bet Mūkupurvs un Beberbeķi ir kā nomales pamestas, kur nekas nav.
Kur griezties? Cik zinu, mēs nelielais daudzums neko nedabūsim, jo viņiem nav izdevīgi dot autobusu, ja tajā neviens nebrauks, bet es zinu ka brauks, cilvēki izmantos, jo vajag.

T ToSonya 12.03.2011

Šeit komentējošās Zinaidas vārds droši vien ir Māra vai Dārta, šī kompānija šodien visu internetu ir pieķēzījusi ar svešiem nikiem.Pašlaik tiek caur šī portāla administratoru noskaidrotas e-pasta adreses un Istie autoru vārdi.

Z zarinsjanka 12.03.2011

Uzrakstiet iesniegumu un piezvaniet uz rīgas domes bezmaksas informatīvo tālruni, tur Jums pateiks kur griezties. Tikai noteikti rakstiski, jo citādi jēgas nebūs.

D Džongvā elektroniks 01.07.2011

Vareetu tur ielaist turp/atpakaļ vai cauri 32-o vai 43-o autousu, taa kaa 19-to pagarinaaja un noorganizeeja taa, lai tas iebrauktu turp un atpakalj Bukultos vai 43-o, kur atsevishkji autobusi tagad iebrauc Pinkjos...Nebuutu lieka njemshanaas ar jauniem numuriem, pieturu nosaukumiem, utt.; tas ir vieglaak izdaraams...