Jaunāko klašu skolēniem māca sviestu - Sviests mācībās

Nesaprotu, kādēļ jauno klašu skolēniem māca visādu sviestu.
Piemēram-'"Rudentiņš bagāts vīrs", Kas viņš par vīru, tas ir astronomiskais gadalaiks. Tā arī vajag pateikt.
Vai arī "Silta, jauka istabiņa, bērza malkas kurināta. Vēl siltāka, vēl jaukāka kad māmiņa istabā". Bet kur Tētis? Vai tad tajā ģimenē tēta nebija? Bērnam jaunībā ieliek matriarhālās sabiedrības modeļa pamatus.
Un vislielākis absurds, protams, ka ir "...sunim zobi, kaķim zobi, saulīte bez zobiem". Kādi tur hren zobi saulītei. Saule ir debess ķermenis uz kura notiek kodolu dalīšanās reakcija, kā rezultātā izdalās situma teradžauli. Tā arī vajag pateikt.

A Aivans 24.09.2009

Jā- mans dēlēns arī vakar atnesa sakāmvārdu mājās no pamatskolas- "Sieviete ir kā tramvajs- viena aizies, nākošā atnāks" :)

Z Zerx 24.09.2009

Njā. Rodas aizdomas ka tu skolai esi tikai garām staigājis. Pirmkārt jau gramatika un pareizrakstības kļūdas un otrkārt - bērniem tādā veidā attīsta tēlaino domāšanu, tev šķiet tādas nav. Uz saules noteik kodoltermiskās reakcijas - tas ieskatam fizikā. Ŗādās ka esi riktīgs šovinists kurš pat skolas apmācības programmā ir saskatījis dzimuma diskrimināciju.

Bet vispār ļoti aizraujoša lasāmviela - kārtējo reizi pārliecinos par šīs valsts iedzīvotāju attīstības līmeni.

O Onka 24.09.2009

Zrex - gandrīz vai vārdus no mutes izrāvi. Autors ir vienkārši tipisks burta kalps bez savas domāšanas. :)

A annamarija 24.09.2009

Dīvaini... Es lasīju un smējos par autora savdabīgo humora izjūtu. Dažam komentētājam gan tā dzīves grūtumos pazudusi.

O Onka 24.09.2009

Annamarija - dzīves pieredze rāda, ka šādi cilvēki, kas tiešām tā domā mums ir pietiekoši - viens kolēģis paskaidroja, kamdēļ tas tā! Visuma saprāts ir konstants lielums, bet cilvēku paliek arvien vairāk un vairāk ... :)

R Raivis 24.09.2009

Protams, ka sviestu un mulkiibas taa ir tuksha luna dziishana un valsts briinaas, ka nav naudas pamatskolai vajdzeeja buut 6klaseem un vajg izmest visu lieku hujnu laukaa valsts dzen nabadziibaa gan vecaakus-gan nodoklu maksaataaju naudu nelietderiigi izmanto, maacot taadu hujnu, jaamaaca ir nopietnas un dziivee noderiigas lietas.

T Tanja 24.09.2009

he he!!! Ierēcu vairāk kā par lielāko daļu anektdošu. Labs domu gājiens, nav ko bērnus mulsināt, bet uzreiz mācīt lietu īstos nosaukumus un būtību, jo cik reizes dzīvē ir jāsaprot, ka iepriekš iemācītais nemaz nav taisnība. Tiek tērēts laiks un materiāls. Labi tas tik tā. Un Zerx ir auns...hehe.

š šeherezade 24.09.2009

Brendons Lī ir riktīgs humora vecis...:)))

B BrendonsLī 24.09.2009

Te atkal autors. Jau nojautu, ka starp mums būs tādi kā Zerx, kas visu uztvers pa riktīgi pa nopietnam. Pārējie šo visnotaļ pamatoto sūdzību uztvēra pēc būtības.
Zerx, -Tevi tikko apdirsa, ja nesaprati.
Un to mēs vēl paska'tīsimies, kurš no mums ar kļūdām un kurš - bez kļūdām raksta.

E Es-se 24.09.2009

Labi, ka mūsu laikos, atšķirībā no "DAŽIEM LABIEM" vēl piemīt humora izjūta, noņirdzos:))

A anonīms 25.09.2009

Dažiem labiem nav ko ar savu savdabīgo humora izjūtu piespamot portālu, kas paredzēts nopietnām sūdzībām. "Brendons Lī" ikdienā laikam runā vienkāršos nepaplašinātos teikumos, jo neko sarežģītāku viņa taisnvirziena domāšana nav spējīga pieņemt :)

A Anonīmajam 25.09.2009

Anonīmais pat savu segvārdu nav varējis izdomāt. Lohs!

P pufa 25.09.2009

Čau, šehe! man liekas, ka mēs zinām to brendonu lī, kaut kur redzēts stils.. ;)

š šeherezade 25.09.2009

Tu domā to????Nu mūsu pazudušo dēlu bibli???:D Var jau būt, var jau būt...no mums izspruka, tagad te uzdodas par baigo aktieri, starp citu, vai Tu zināji, ka Brendons Lī bija Brūsa Lī dēls???
Bet man šķiet aizdomīgi, ka tas Uģēns vēl joprojām nav devis par sevi ziņu, ko saki???

P pufa 25.09.2009

Varbūt Vilnis ar Uģēnu ir uz vienu roku?...pieradina mūs te ar savu klātbūtni un tad pazūd.

š šeherezade 25.09.2009

A varbūt Uģens ir tas pats Vilnis, ko???Es ne par ko vairs nebrīnītos...:(

B Braucēja 25.09.2009

Dar man tēv'is pastaliņas, Skolā it'i man gribās.Pieloc māmiņ skolas somu, Bagātiem'i rieceniem!Nav te nekādas diskriminācijas!

B BrendonsLī 25.09.2009

Es, Anonīmais, ikdienā runāju arī saliktos paplašinātos teikumos, lai, tūlīt sekos iestarpinājums, Tu aunapiere, varētu pabrīnīties, kur tādi kā es rodas un, tūliņ būs divdabja teiciens, Tu, Anonīmais, viegli iepirzdamies, varētu ievietot savu nopietno sūdzību, kā Tev bērnudārzā Murzilku atņēma.

Uzrasktīja pats te sviestu un vēl smaidiņu ielika- pats sev baigi krutais pēkšņi izlikās.

Ja es gribētu par Tevi pasmieties- es aizietu Tev līdz uz toleti un paskatītos ar ko Tu čurā.

H haparipijs 25.09.2009

Skola, - kas tā tāda? Vai kur labi ka negāju skolā! Nav jāzin sviesti no galvas!

A albis 26.09.2009

pareizi Brendon Lī nav ko te bērniem fufeli mācīt.cik es zinu tavs Tēvs bija BrusLī.viņš jau ar vienkārši kulakus nevicināja un somu nepielocīja, bet reāli karate ģorga.vajadzētu vēl sameklēt salīdzinājumus es labprāt piebiedrotos.piem.Rīga dimd, Rīga dimd kas to Rīgu dimdināj...cik man zināms seismiski aktīvā zona tur nav.