Jaunāko klašu skolēniem māca sviestu - Sviests mācībās

Nesaprotu, kādēļ jauno klašu skolēniem māca visādu sviestu.
Piemēram-'"Rudentiņš bagāts vīrs", Kas viņš par vīru, tas ir astronomiskais gadalaiks. Tā arī vajag pateikt.
Vai arī "Silta, jauka istabiņa, bērza malkas kurināta. Vēl siltāka, vēl jaukāka kad māmiņa istabā". Bet kur Tētis? Vai tad tajā ģimenē tēta nebija? Bērnam jaunībā ieliek matriarhālās sabiedrības modeļa pamatus.
Un vislielākis absurds, protams, ka ir "...sunim zobi, kaķim zobi, saulīte bez zobiem". Kādi tur hren zobi saulītei. Saule ir debess ķermenis uz kura notiek kodolu dalīšanās reakcija, kā rezultātā izdalās situma teradžauli. Tā arī vajag pateikt.

š šeherezade 27.09.2009

Nu šitā Brendona Lī runa tieši kā Lapsācijam---bija te viens tāds pārgudrelis, viņa runas plūdus var palasīties sūdzībā par oho.lv, ja vien admins nav to tēmu dzēsis...:)))

A Agnese 28.09.2009

:))))))))))))

K Kate 02.10.2009

Arī vidusskolā māca sviestus, kas dzīvē nekur nav vajadzīgi!

K kazillaa 22.10.2009

jau ta mazajiem maca vesturi un visadi labaratorijas darbi javeic, tad kad tad bus jau jau saaks tik gudri maaciit, beerns tachu nau tik liela radiba lai saprastu kas ir kas, vinjs saak ar mazumu un visu pakapeniski, es neatbalstu, to ka tik gruuta prograammma jau ir pir, ajas klases, jo genijus tapat tada veida neuztaisiis...:(
tikai piebazj galvas un tad beerns saak domaat...

M Maija 23.11.2009

Kur tik pieplicināta domāšana tam Brendonam Li?

M Maija 23.11.2009

Istenībā nekādus sviestus nemāca. Daļu no tā, ko mācījāmies skolā, izmantojam dzīvē pa taisno (piem. aritmetiskās darbības u.c.), bet pārējais kalpo par pamatu vai fonu citām zināšanām un prasmēm, attista radošo domāšanu un domāšanu vispār. Ticiet man, esmu pedagoģijas maģistrante.

Mamma 23.11.2009

Nu tik ilgi bija jāmācās lai ar visām padibenēm pa sūdzīblapu varat intelektuālo diskusiju uzsākkt .

R rojs2 23.11.2009

Mjā, es arīs trādāju skolā, tiesa, vidusskolas klasēs, un atnāk tur tādi, kas nav apguvuši tēlaino domāšanu, kas ir nepieciešama, un tad literāru darbu uztver kā reālu notikumu un runā ko līdzīgu kā šīs sūdzības autors. Patiešām, kāda tur hren saulīte ar zobiem... :D

Mamma 23.11.2009

Pilnīgs pedagogu saiets, labi gan mums skolotāji ar augstāko izglītību, māca bērnus un vakaros komunicē ar anonīmam mazizglītotām personām.Sviests kaut kāds. Savus bērnus sūtīšu skoloties Anglijā.

R rojs2 23.11.2009

Sūti vien aigar, visi būs priecīgi, ka tavi bērni nekulstīsies pa latvijas skolām, jo mēdz teikt ābols no ābeles tālu nekrīt.
:D

M Maija 26.11.2009

Un ko jūs, cienījamie, meklējat tādās lappusēs? Kāpēc es atbildēju uz Brendona Li komentāru?
Tāpēc ka viņam ir bērni, kurus šāda attieksme pret izglītību nelabvēlīgi ietekmē. Man tos bērnus žēl. Daudz kas sākas gimenē.
Aprobežoti cilvēki dzīvo arī attistītajās valstīs.

S sanija 26.11.2009

Aigar, tad jau Tu arī esi to anonīmo mazizglītoto personu bariņā, kuri te vakaros komunicē...Savādāk jau nevar izskaidrot Tavu šeit esamību...:)))

B BrendonsLī 30.11.2009

Autors atkal.
Nu necepaties dārgei lasītāji un neizdariet jūdzēm garus secinājumus par šo topiku.
Tiem, kas saspringa un sāka anaīzēt visu šo sviestu- ar pilnu atbildību varu atklāt- šī sūdzība tika ievietota šeit kā joks. Sūdzības primārais mērķis bija bišķi uzjautrināt cilvēkus, bet Jūs te baigās problēmas risiniet.
Iesaku palasīt vēl vienu sūdzību par "Radio SWH", kurā arī apraksrtīju, līdz kam var aizdomāties, lasot ziņu, ka Talsu vikalā gribēja nozagt telti.