www.sudzibas.lv Jaunais rīgas teātris Rezervācijas pa blatu

Jaunais rīgas teātris - Rezervācijas pa blatu

JRT biļešu rezervācijas notiek pa blatu. Ir uzrādes, uz kurām biļetes dabūt vienkārši nav iespējams. Piemēram, šodien JRT mājas lapā ir info, ka biļešu pārdošana uz marta izrādēm sāksies 10.02.plkst.10.00. no rīta, tajā pat laikā mājas lapā 29.03. izrāde Soņa jau tiek norādīta kā pilnībā rezervēta. Uzzvanot uz kasi, tieku informēta, ka arī rezervācijas uz marta izrādēm pieņemt tikai no 10.02., uz jautājumu - kā tād 29.03. visa izrāde jau var būt izpārdota, tiek nu jau ne tik laipnā balsī atbildēts, ka tā ir pārdota vienam cilvēkam.
Uz jautājumu - neskatoties uz to, ka pārdošana sāksies tikai 10.2., nu jau vēl īgnāk tiek izgrūsts īss - jā.
Ja izrāde tiek izpārdota vienam cilvēkam, pie tam - pirms ir sākusies oficiālā biļešu izpārdošana, varbūt vispār to nevajadzētu iekļaut repertuārā, privāta ballīte ir privāta ballīte un aktieri var doties kaut vai pie maksātāja uz mājām nospēlēt, tas nevienu neintresē. Savukārt - ja biļetes tiek izliktas kā pieejamais repertuārs, tad to pārdošanai būtu jāsākas visiem vienādā laikā - apmeklētāju vienlīdzība. Man šķiet nožēlojami, ka teātris, kas sevi vienmēr pasniedz kā augstāku mākslu nesošs nekā Dailes vai kāds cits LV teātris, tik uzskatāmi demonstrē prastu merkantīlismu un ausgtprātīgumu, kas izpaužas īpašo apmeklētāju (uzreiz maksātāju) un visu pārējo (kas starp citu arī parasti izpērk labu izrāžu biļetes līdz pēdējai) nodalīšanā... Fui, fui, būs man jāpārrevidē savs viedoklis par šo iestādi...

S soņa 15.06.2009

nekunksti, aj pats nevari dabūt par blatu!!!

jrt-respektē klienta velmes, bet sūdzības celt par tādu nieku..manu-prāt izrāde "soņa" ir iekļauta pietiekamā daudzumā-lai arī tu varētu nopirkt biļeti!

Skaudība bez pamata?! [tieši tā]

S sisi 16.09.2009

pilnīgi piekrītu, blatu sistēma

N net 01.12.2010

neticu, ka viens visu arī izpērk