Jaroslavs Gregors - Krāpšana

UZMANĪBU KRĀPNIEKS - Jaroslavs Gregors!!

Krāpnieka apraksts: Tuklas miesasbūves, ap 165-170cm garš, tumšiem matiem, bārda, krievu valodā runājošs.

Autonomā veica dārgas luksusa/biznesa klases automašīnas rezervāciju ar viltotiem dokumentiem. Veica pārskaitījumu par autonomu uzrādot viltotu maksājuma uzdevumu - it kā pārskaitījums būtu veikts no cita cilvēka "viņa kolēģā" - Juris Laskovskis. Saņemot automašīnu - uzreiz aizbrauca uz Latgali (Dagdas apkārtnē), pēc datiem brauca pa dažādām aizdomīgām vietām "Šrotiem" mēģinot nodot/pārdot automašīnu.
Kad naudai vajadzēja ienākt autonomas uzņēmuma bankas kontā - un neienāca - stāstīja par to, ka nauda tika pārskatīta no uzkrājuma konta - no kura parasti naudas pārskaitījums kavējas par pāris dienām.
Dienā, kad naudai vajadzēja ienākt autonomas banka kontā - lūdzam, lai klients atbrauc pie mums (autonoma) un atgriež automašīnu.
Pie automašīnas atgriešanas lūdza, lai viņam izmaksā atlikušo naudu - jo nauda 100% atnākšot it kā dienu vēlāk. + vēl rādīja viltotu (pēc policijas stāstītā) policijas apliecību un stāstīja, ka pats strādājot policijā (kaut pirms tam stāstīja, ka strādājot satiksmes ministrijā). Atņemot klientam automašīnu - nauda ne dienu, ne divas vēlāk neienāca.
Policijai tika nodota informācija par krāpniecību.

Ja cilvēks veic šādas krāpnieciskas darbības, noteikti, ka veiks arī citas.
Lūdzam uzmanīties no šīs personas.

S [email protected] 28.11.2016

dajteeee mne ego b ryki razorvy!!!!-

D Dzenija 15.02.2018

A s udovolstviem

V Vixy 09.04.2017

Gaujas iela 15 policija ir jau lieta par krapsanu. Rigas regiona parvaldes 1 biroja 3 nodala, pievienojaties.

N neTpyceB 09.06.2017

У меня машину Mercedes S-Class вот так взял "купить" и месяц не отдавал, пропадал по Латгалии. Нашли только после того, как в полицию об угоне заявка пошла. Знаю, где живёт, но ничего никто сделать не может.

D Dzenija 15.02.2018

Vse ese promislaet I zivtiņa sebe ni na cto Ne zaluetsa.. Mosennicestvo vai krupji razmerah... Vhodit v doverije... Dengi polucil a kakbik.ru otdavatj komit zavtrakami...