Japāna - Japāņi

Esmu pamanījis ka sabiezinājies Japāņu viesu skaits. Nu lai jau ciemojas, bet ejot šamējiem garām mobilais sāk tarkšķēt un vibrēt, - smird arī pēc radiācijas.
Tagad niez visās malās, - laikam noķēru radioaktīvo kašķi. :-)

H

* ****** 08.04.2011

Slims jau nu esi, tas ir skaidrs.

в Вacя 08.04.2011

Slims cilvēciņš droši vien.

č Čoms 08.04.2011

Harij, nemuļķo tautu!Tas, ka tu dienā uz dažām sekundēm nonāksi kontaktā ar radioaktīvu objektu, nenozīmē, ka tev kas slikts notiks.Ja tu ar tām japānietēm diennaktīm nodarbojies ar groziņu pīšanu, tad gan ir sliktāk.

H Harijs 08.04.2011

Gribās izpist kādu bomzeni pie centrāltirgus, bet vairs nestāv! Tomēr tas ir no radiācijas

H harijam 08.04.2011

Tas ir no tā, ka ar bomzenēm ņemies.

č Čoms 08.04.2011

Harij, beidz muļķoties!Vienīgais, kas noticēs šim "baikām", tie būs mazgadīgie pajoliņi.

č Čoms 08.04.2011

Ja davno uze zdesj, pomogaju svoemu zemljaku Hariju.

L Latvietis 08.04.2011

A man japāņi pohuj!

č Čoms 08.04.2011

Ar labunakti visiem!Tā, kuru gaidīju, neatnāca.

D Džonis 09.04.2011

Jā, izskatās, ka Latvijā tiešām ir pilns stulbu, slimu cilvēku!
Harij! Atgriezies skolā un pamācies fiziku un ķīmiju, tad zināsi, ka radiācijai nav ne smakas, ne to redzēt var!
Nu ko varu teikt-daunu paaudze uzaugusi!

H harijs 09.04.2011

Iepriekšējie komentāri nav mani. Man stāv un gribu vēl.
Skolā neatgriezīšos, jo tur mācās tie kas nekā nezina. Es visu zinu, tāpēc skolā vispār nēsmu bijis. Ja nu vienīgi tik daudz cik lasīt rakstīt pamācīties.
A par rdiāciju pajokoju. Strādāju vecrīgā, bieži redzu viesus.